اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دبی در حال کار بر روی مقررات ارزهای دیجیتال است.

salamcrypto

گزارش شده است که اداره خدمات مالی دبی در صدد معرفی دو مقاله مشاوره ای مربوط به رمزنگاری به عنوان بخشی از برنامه تجاری خود در سال 2021 است.اداره خدمات مالی دبی ( DFSA )، آژانس تنظیم کننده مالی ویژه اقتصادی ، مرکز مالی بین المللی دبی ، به دنبال ارتقا مقررات محلی مربوط به ارزهای رمزپایه است.

DFSA در حال برنامه ریزی برای معرفی چارچوبی نظارتی برای دارایی های مختلف دیجیتال به عنوان بخشی از برنامه تجاری 2021-2022 خود است که در 18 ژانویه منتشر شد.طبق DFSA ، چارچوب رمزنگاری آینده ، مقررات DFSA را درباره ناشران دارایی های دیجیتال و سیستم عامل های تجاری مرتبط بیشتر گسترش می دهد. این چارچوب شامل تعدادی از دارایی های دیجیتالی مانند اوراق بهادار توکن و ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین است.

براساس گزارش خبرگزاری محلی The National ، DFSA قصد دارد دو مقاله مشورتی را به دنبال بازخورد در مورد قوانین آینده منتشر کند. پیتر اسمیت ، رئیس استراتژی ، سیاست و ریسک DFSA ، گفت که این دو مقاله در دو سه ماهه اول سال 2021 منتشر خواهد شد. “ما به دنبال تنظیم طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال ، از جمله رمزهای امنیتی ، توکن های سودمند انواع مختلف رمز ارز ، مانند ارزهای رمزپایه و شرکت هایی که خدمات مربوطه را در این بازارها ارائه می دهند، هستیم. “اسمیت اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  دومینوی ممنوعیت تجارت ارز های دیجیتال در چین

از دو سال قبل ، اولین قوانین مربوط به ارزهای رمزنگاری شده در امارات متحده عربی ظهور کرد. در ژوئن 2018 ، سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی ، یا FSRA ، از بازار جهانی ابوظبی راهنمایی در مورد ارزهای رمزپایه ، صرافی ها و پیشنهادات اولیه سکه را منتشر کرد. FSRA با اعطای چندین تأییدیه نظارتی به شرکت هایی مانند بورس ارز رمزنگاری BitOasis در سال 2019 ، همچنان به طور فعال با این صنعت درگیر شد.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا