اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پیشرفت روزافزون صرافی dydx

پیشرفت روزافزون صرافی dydx

به گزارش زوم ارز، صرافی غیرمتمرکز پیشرو یعنی dydx اخیراً شاهد افزایش شدید حجم معاملات خود بوده و کالین وو تحلیلگر برجسته ارز های دیجیتال گزارش داد که حجم معاملات این صرافی در 24 ساعت گذشته از 4.28 میلیارد دلار فراتر رفته و برای اولین بار از بزرگترین صرافی ایالات متحده یعنی Coinbase پیشی گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این در حالی است که آخرین سرکوب ارز های دیجیتال از سوی چین در هفته گذشته رخ داد و سرمایه گذاران چینی به سمت صرافی های غیرمتمرکز حمله ور شدند و شنبه گذشته کالین وو نیز در گزارش خود به این موضوع اشاره کرد و در این خصوص خاطرنشان کرد:
تعداد زیادی از کاربران چینی وارد دنیای دیفای خواهند شد و تعداد کاربران متامسک و dydx تا حد زیادی افزایش خواهد یافت و همه جوامع چینی در مورد نحوه یادگیری کار با دنیای دیفای صحبت می‌کنند.

در میان افزایش اخیر حجم معاملات این صرافی، رمز ارز متعلق به آن هم امروز48  درصد افزایش قیمت را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 21.32 دلار قرار دارد و به دنبال این افزایش قیمت وارد لیست صد ارز برتر وبسایت معتبر و مرجع Coingecko شده است.

کوین کده

با این حال کالین وو اظهار می‌کند که تعداد زیادی از حجم معاملات این صرافی بخاطر فارمینگ های آن است و تقاضای واقعی نیست و وی به سرمایه گذاران خاطرنشان کرد که در این مرحله باید مراقب باشند.

بیشتر بخوانید:  1 میلیارد شیبا اینو در آتش سوختند

اما حجم معاملات روزانه صرافی dydx در شش ماه گذشته رو به افزایش بوده است و از آپریل 2021 حجم معاملات آن تقریباً افزاشی 20 هزار درصدی را تجربه کرده که نشان دهنده تقاضای گسترده برای آن است.

برای مطالعه ی بیشتر در مورد ارز دیجیتال dydx کلیک کنید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  Coingape

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا