صرافی کوینکده
زوم ارز پدیا

چگونه مونرو رایگان به دست آوریم ؟

آموزش به دست آوردن مونرو رایگان ، احتمالا تا به حال نام ارز دیجیتال مونرو را زیاد شنیده باشید. مونرو یکی دیگر از رمز ارز هایی است که شما هم می توانید آن را استخراج و هم خرید و فروش کیند. اما ممکن است بعضی از افراد توانایی اینکه بخواهند تجهیزات ماینینگ این رمز ارز را بخرند ندارند. همچنین درآمدی هم ندارند که بخواهند خرید و فروش انجام دهند. چنین افرادی به فکر این هستند که بتوانند به صورت رایگان مونرو به دست آوردند. در این مقاله ما در نظرداربم تا شما را با طریقه به دست آوردن مونور به صورت رایگان آشنا کنیم. همراه ما باشید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال مونرو ( Monero ) چیست؟

مونرو چیست

ارز دیجیتال مونرو در سال 2014 توسط افرادی با عنوان گروه 7 Core به بازار عرضه شد. مونرو برای داشتن ویژگی هایی همچون امنیت و حریم شخصی و تمرکززدایی تلاش می کند. اگر شما علاقه مند به این هستید که ارز دیجیتال مونرو به دست آورید در ادامه همراه ما باشید.

حریم خصوصی در ارز دیجیتال مونرو بسیار بالا است و شما می توانید با خیال راحت اقدام به سرمایه گذاری و انجام کار مختلف کنید. نماد اختصاری ارز دیجیتال مونرو ” XMR ”  می باشد. اگر در مکانی این نماد را مشاهده کردید باید بدانید که منظور ارز دیجیتال مونرو می باشد.

برای اینکه بتوانید این ارز دیجیتال را با تجهیزات ماینینگ استخراج کنید حدودا نیاز به 120 ثانیه زمان دارید. پس از 120 ثانیه یا همان 2 دقیقه یک بلاک ایجاد می شود و اگر شما استخراج کننده آن بلاک باشید، پاداش خود را دریافت کنید.

حال در ادامه همراه ما باشید تا کمی درباره استخراج مونرو با یک دیگر گفتگو کنیم.


آموزش به دست آوردن ارز دیجیتال مونرو

آموزش به دست آوردن ارز دیجیتال مونرو
آموزش به دست آوردن ارز دیجیتال مونرو

شما می توانید به راحتی، اقدام به بدست آوردن ارز دیجیتال مونرو کنید.شما به دو طریق می توانید ارز دیجیتال مونرو را بدست آورید :

  1. استخراج ارز دیجیتال مونرو
  2. بدست آوردن مونرو رایگان از طریق سایت های کلیکی یا تبلیغاتی

استخراج ارز دیجیتال مونرو نیاز به سخت افزار هایی قوی دارد به همین دلیل بعضی از افراد می خواهند که ارز دیجیتال مونرو را با کامپیوتر و یا گوشی موبایل استخراج کنند. این موضوع سبب وارد شدن فشار های زیادی به سخت افزار سیستم شما می شود.به همین دلیل اصولا استخراج رمز ارز ها با گوشی یا کامپیوتر را به شما پیشنهاد نمی کنیم. اگر به فکر به دست آوردن مونرو رایگان هستید، می توانید از طریق سایت های کلیکی یا تبلیغاتی اقدام نمایید که ما در ادامه این موارد را کامل بررسی می کنیم . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع این مراحل آشنا شوید.


استخراج ارز دیجیتال مونرو با تجهیزات ماینینگ

 

استخراج ارز دیجیتال مونرو

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال مونرو را استخراج کنید باید از دستگاه های ماینر و یا ریگ ماینینگ ها استفاده کنید.  اصولا برای استخراج ارز دیجیتال مونرو از ریگ ماینینگ استفاده می شود نه از دستگاه های اسیک و یا ماینر.

اگر نمی دانید ریگ ماینینگ چیست، برای آشنایی با ریگ های ماینینگ در ادامه همراه ما ابشید.


ریگ ماینینگ چیست؟

آموزش بدست آوردن مونرو رایگان Free Monero

ریگ ماینینگ ها، از تعدادی کارت گرافیک قدرتمند و دیگر قسمت های پردازشگر تهیه شده است. تمامی قطعات در یک محفظه جمع آوری می شوند و سپس اسمبل می شود. در حال حاضر اسمبل یک ریگ ماینینگ نسبت به دستگاه ماینر از هزینه کمتری برخوردار می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با اجزء یک ریگ مایاینگ به صورت کامل آشنا شوید.

اجزاء یک ریگ ماینینگ

یک ریگ استخراج از تعدادی قطعه تشکیل شده است که ما در این قسمت تنها آن ها را نام خواهیم برد. همراه ما باشید.

  1. کارت گرافیک یا GPU
  2. پردازنده یا CPU
  3. رم یا RAM
  4. منبع تغذیه یا POWER
  5. مادربرد Main

استخراج رایگان مونرو

استخراج رایگان مونرو
استخراج رایگان مونرو

برای استخراج رایگان مونرو باید از طریق پردازشگر سیستم خود اقدام کنید که این باعث صرف زمان زیاد و هم آسیب دستگاهی برای شما می شود.معمولا افرادی که شرایط فراهم کردن تجهیزات ماینینگ را ندارند به دنبال راهی برای بدست آوردن رایگان مونرو هستند.اما باید بدانید که سایت هایی که بدست آوردن رایگان یک ارز را ارائه می دهند انواع مختلفی دارند.بعضی بر اساس نرخ کلیک هستند ، بعضی بر اساس نرخ مشاهده تبلیغات و بعضی بر اساس میزان کار پردازشگر شما.دو گزینه اول برای افرادی که صبر و زمان زیادی در اختیار دارند مناسب است.اما گزینه سوم که در ان پردازشگر سیستم شما درگیر استخراج می شود مناسب نیست .چراکه این کار باعث آسیب به دستگاه شما می شود و در نهایت باعث متضرر شدن شما خواهد شد.در ادامه روش های گفته شده را به صورت کامل برای شما شرح داده ایم .همراه ما باشید.


انواع راه های به دست آوردن مونرو رایگان

 

بدست آوردن مونرو رایگان

  1. کلیکی:

یکی از راه های به دست آوردن ارز دیجیتال مونرو استفاده از سایت های کلیکی است. شما می توانید در سایت های کلیکی به راحتی اقدام به بدست آوردن آوردن مونرو کنید. شما می توانید از این طریق به راحتی، اقدام به بدست آوردن مونرو به صورت رایگان کنید.

  1. بازی:

بعضی از سایت های بازی هستند که شما می توانید با بازی کردن امتیاز جمع کنید و آن امتیاز هارا تبدیل به ارز دیجیتال مونرو کنید. تمامی این بازی ها، بازی هایی هستند که شما در گوشی های موبایل خود بازی می کنید. لازم به ذکر است که جز سایت ها شما می توانید این بازی ها را در گوشی های موبایل خود نصب کنید و در گوشی موبایل خود اقدام به بازی کردن و کسب در آمد کنید. هیچگاه به این فکر نکنید که با این کار می توانید در آمد های زیادی داشته باشید زیرا این مراحل هر بار مقدار کمی به شما مونرو می دهند.

  1. تبلیغات:

بعضی از سایت ها هستند که شما می توانید با مشاهده تبلیغات، اقدام به بدست آوردن ارز دیجیتال مونرو کنید. نمایش تبلیغات برای این سایت ها و یا نرم افزار ها از آنچه که به شما می دهند سودده تر است. آن ها از این روش پول های بسیار زیادی به جیب می زنند اما به شما تنها نیمی از آن را پرداخت می کنند.

بیشتر بخوانید:  تبدیل رمز ارزها به یک دیگر | معرفی روش های تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر

هشدار:

همیشه حواستان به این موضوع باشد که به دلیل استفاده بعضی از کاربران از این سایت ها، بسیار سایت های تقلبی نیز وارد بازار شده اند. همیشه به این نکته توجه کنید که اگر می خواهید یکی از این مراحل را انجام دهید، حتما از اعتبار آن سایت با خبر شوید. زیرا اگر سایت انتخابی شما معتبر نباشد ممکن از از شما سواستفاده شود و یا در نهایت پس از انجام درخواست های سایت به شما ارز دیجیتال مونرو و یا هر ارز دیگری را ندهد. شما می توانید برای بدست آوردن رایگان تمام این رمز ارز ها از راه هایی که گفته شد استفاده کنید. فقط هر رمز ارز سایت متفاوتی دارد و به این موضوع نیز توجه کنید.


سایت های عرضه مونرو رایگان چگونه پرداختی هایشان را انجام می دهند؟

این سوال یکی از مهم ترین سوال های است که می تواند برای هر فردی پیش بیاید. زمانی که در یک سایت و یا بازی اقدام به جمع آوری ارز دیجیتال مورد نظر خود کنید، پس از به حدنصاب رسیدن، می توانید رمز ارز خود را برداشت و به داخل کیف پول خود واریز کنید. بعضی از سایت ها و یا بازی هایی هستند که تا موجودی شما تا به موجودی تعیین شده آن ها نرسد واریزی هارا انجام نمی دهند. پس اگر یک سایت و یا بازی برای شما موجودی هایتان را واریز نکرد صبر کنید. اگر آن سایت و یا بازی فیک و یا تقلبی نباشد، قطعا موجودی شما را واریز خواهند کرد. متاسفانه بعی از سایت ها حدنصاب واریزشان را مشخص نمی کنند و این اطلاعات را نمی دانید.

در ادامه همراه ما باشید تا با یکی از سایت به دست آوردن ارز دیجیتال مونرو آشنا شوید.


آموزش به دست آوردن مونرو رایگان در سایت Free Monero

پیش تر شما می توانستید از طریق سایت Free Monero اقدام به بدست آوردن مونرو رایگان کنید. متاسفانه در حال حاضر این سایت بسته شده است و شما نمی توانید دیگر اقدام به بدست آوردن مونرو رایگان کنید. از طریق این سایت در گذشته می توانستید در هر 60 ثانیه یا یک دقیقه مقدار کمی مونرو به دست آورید.

جز اینکه می توانستید به راحتی در این سایت مونرو رایگان به دست آورید، امکان اینکه بتوانید در قرعه کشی هم شرکت کنید را داشتید. این سایت سقف برداشت تعیین کرده بود. اگر تعداد مونرو های استخراجی شما به 0.00300000 می رسید، می توانستید ارز دیجیتال مونرو خود را برداشت و به داخل کیف پولتان منتقل کنید.

این سایت قسمت های معتبری داشت که به شما اطلاعات دقیق و جامعی از حسابتان را می داد اما متاسفانه این پروژه کنسل شد. حال که متاسفانه این سایت معتبر بسته شده است، دیگر پیشنهادی برای معرفی نداریم اما سایت هایی زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند اما از نظر ما معتبر نیستند و به همین دلیل نمی توانیم آن ها را به شما معرفی کنیم. با کمی سرچ در بستر اینترنت می توانید به راحتی به این سایت های دسترسی داشته باشید.


جمع بندی آموزش به دست آوردن مونرو رایگان

در آخر پیشنهاد ما به شما این است که اگر علاقه به داشتن ارز دیجیتال مونرو دارید این ارز را استخراج کنید یا آن را خریداری کنید و به سمت کارهایی همانند دریافت رایگان مونرو از سایت ها نروید زیرا ممکن است برایتان تا حدی دردسر ساز شود. امروز سایت های فیک و تقلبی فعالیت های گسترده ای در بستر اینتنرت دارند حتما مراقب باشید.و اگر به دنبال دریافت مونرو از این سایت ها هستید حتما از آن سایت اطمینان لازم را به عمل آورید.

ممنون از اینکه تا پایان ” آموزش به دست آوردن مونرو رایگان ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید :

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا