صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ادوارد اسنودن: بودجه پیشنهادی 6 میلیارد دلاری بایدن برای بیت کوین خوب است

یکی از افرادی که افشاگری های سنگینی در جهان انجام داده بود و پس از این افشاگری ها بشدت مشهور شده بود مدعی شد که بسته 6 تریلیارد دلاری بایدن برای بیت کوین خوب است.
اسنودن افزود:
شش میلیارد دلار؟ این برای بیت کوین خوب است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در تاریخ 27 می وال استریت ژورنال گزارش داد که جو بایدن رییس جمهور منتخب مردم آمریکا در تلاش است تا پیشنهاد خود برای بودجه ی سال 2020  این جمعه ارائه کند.

بی تاثیر بودن تورم بر بیت کوین

علی‌رغم افزایش نگرانی ها در مورد تورم، بیت کوین در شرف ثبت بدترین ماه خود در 10 سال گذشته است.
یکی از دلایلی که کارشناسان در زمان افزایش قیمت بیت کوین ارائه می‌کردند این بود که مردم و موسسه ها برای فرار از تورم و کم شدن ارزش پول خود به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال هستند و حالا با اینکه ترس مردم از تورم در ایالات متحده افزایش یافته است، اما بیت کوین به روند نزولی خود ادامه می‌دهد.
در تاریخ 19 می بیت کوین به سطح قیمتی 30 هزار دلار نیز رسید ولی فقط در مدت 25 دقیقه خود را ریکاوری کرد و سطح قیمتی 37 هزار دلار را پس گرفت.

بیشتر بخوانید:  اکوسیستم پالیگان از SNARK Plonky2 رونمایی کرد

این اولین بار نیست که اسنودن در مورد بیت کوین صحبت می‌کند و پس از پنجشنبه سیاه که در ماه مارچ 2020 رخ داد و بازار ارز های دیجیتال و بازار سهام با کاهش قیمت شدید مواجه شدند نیز گفت که احساس می‌کند الان وقت خوبی برای ورود به بازار ارز های دیجیتال است.
با این حال، ادوارد اسنودن معمولا  از بیت کوین بخاطر نداشتن حریم خصوصی انتقاد می‌کند.

در شبانه روز گذشته بیت کوین با 3.1 درصد کاهش قیمت در سطح قیمتی 36157 دلار معامله شده است و قادر به نگهداری سطح 40 هزار دلار نیست.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا