اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چرا ادوارد اسنودن تمایلی به خرید شیبا اینو و دوج کوین ندارد؟

چرا ادوارد اسنودن تمایلی به خرید شیبا اینو و دوج کوین ندارد؟

به گزارش زوم ارز، ادوارد اسنودن افشاگر مشهور موضع خود را در مورد هیجانات پیرامون میم کوین های برتر بازار یعنی دوج کوین و شیبا اینو روشن کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این کارشناس 38 ساله امنیت سایبری مدعی شد که بدبینی زیادی نسبت به دو رمز ارز دوج کوین و شیبا اینو دارد.

وی همچین نگران این موضوع است که بسیاری از خریداران ممکن است خرید میم کوین ها را با یک سرمایه گذاری قانونی اشتباه بگیرند و شاید این موضوع از نظر مالی به آنها آسیب برساند.

کوین کده

با این حال، این پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی که برنامه های نظارتی گسترده ای از دولت ایالات متحده را افشا کرده است از بیلی مارکوس هم بنیانگذار دوج کوین تمجید کرد و مدعی شد که او صدای مثبت جامعه ارز های دیجیتال است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد که به افرادی که میم کوین ها را شوخی بگیرند و به آنها به چشم یک سرمایه گذاری جدی نگاه نکنند احترام خواهد گذاشت.

همانطور که از سوی تیم خبری زوم ارز گزارش شد، اسنودن به پنج میلیون دنبال کننده خود در توییتر هشدار داد که از هدر دادن پول زحمت کشیده خود با سرمایه گذاری بر روی میم کوین ها جلوگیری کنند و نکته قابل توجه این است که از زمان توییت ادوارد اسنودن، شیبا اینو کاهش قیمتی 35 درصدی را تجربه کرده است.

بیشتر بخوانید:  AMC پذیرفتن شیبا اینو را در نظر گرفته است

اسنودن در نهایت به انتقاد از سرمایه گذارانی را که به تبلیغ منفی علیه بیت کوین و ستایش میم کوین ها می‌پردازند پرداخت.

وی همچنین اشاره کرد که سرویس هایی که از آنها برای افشای اطلاعات محرمانه به روزنامه نگاران استفاده می‌کرد با کمک بیت کوین تغذیه شده‌اند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا