اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ادوارد اسنودن: محدودیت چین بیت کوین را تقویت خواهد کرد

ادوارد اسنودن: محدودیت چین بیت کوین را تقویت خواهد کرد

به گزارش زوم ارز، ادوارد اسنودن افشاگر بزرگ آمریکایی در توییت اخیر در مورد انعطاف پذیری ارز دیجیتال بیت کوین اظهار نظر کرد که در ادامه این خبری به بررسی آن خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

وی افزود:
گاهی اوقات به این موضوع فکر می‌کنم و متعجب می‌شوم که چند نفر در آغاز بیت کوین، آنرا خریداری کردند و از آن زمان علی‌رغم کمپین های جهانی هماهنگ دولت ها برای تضعیف درک عمومی و حمایت از ارز ارز های دیجیتال، این رمز ارز توانسته افزایشی 10 برابری را تجربه کند و چین حتی آنرا ممنوع کرد اما این موضوع فقط منجر به تقویت بیت کوین شد.

پیمانکار فرعی سابق آژانس امنیت ملی ایالات متحده که اسناد بسیار محرمانه ای را درباره برنامه های نظارت گسترده دولت افشا کرد، معتقد است که شدیدترین ممنوعیت ارز های دیجیتال که در چین رخ داده فقط باعث تقویت بیت کوین شده است.

کوین کده

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، سختی شبکه بیت کوین تقریباً در اوایل سال جاری بخاطر سرکوب شدید از سوی چین با افت شدید مواجه شد حالا توانسته خود را ریکاوری کند و در 3 اکتبر به سطحی رسیده که آنچنان فاصله ای با اوج خود ندارد.

بیشتر بخوانید:  کاهش شدید کارمزد تراکنش بیت کوین

اسنودن که در ماه اکتبر سال گذشته حق اقامت دائم روسیه را دریافت کرد در توییتی در مورد خرید بیت کوین در مارچ 2020 و پس از سقوط بیش از 50  درصدی آن در پنجشنبه سیاه صحبت کرد.

این افشاگر 38 ساله خاطرنشان کرد که ارز های دیجیتال با وجود کمپین هایی برای مقابله با رشد آنها توانستند از آن زمان تاکنون رشدی ده برابری را تجربه کنند.

بنظر شما در مارچ 2022 ارز های دیجیتال در چه سطح قیمتی قرار خواهند داشت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا