اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

احتمال رسیدن اتریوم به بالاترین حد قیمت خود در 2021 !

تا حدودی Ethereum  قیمت های دشواری را مشاهده کرده است طوری که نتواست، بدون اینکه بتواند هیچ یک از روند صعودی اتریوم روند نزولی بیت کوین را بدست آورد. این باعث شده است که قیمت آن در طی هفته های گذشته در برابر بیت کوین کاهش یابد و جفت ETHBTC به طور باورنکردنی نزولی به نظر می رسد زیرا همچنان به زیر سطح پشتیبانی اصلی می رود.

سلام کریپتو

با وجود ضعف در برابر BTC ، USD  آن نسبتاً پایدار بوده و نشانه های قدرت را نشان داده است، یک تحلیلگر نسبت به چشم انداز اتریوم در سال 2021 خوشبین است و خاطرنشان می کند که انتظار دارد این اوج های تاریخی خود را بشکند و روند صعودی قدرتمندی را مشاهده کند که با بیت کوین مطابقت دارد.

با ادامه دار شدن روند صعودی بیت کوین اتریوم راکد میشود

در زمان نوشتن این مقاله ، Ethereum  با قیمت فعلی 630 دلار در حال معامله است و این حدود قیمتی است که طی چند هفته گذشته با آن معامله شده است.

فشار فروش در منطقه بالای 600 دلار باعث شده است که فروش گسترده ای را تجربه کند ، و ممکن است مدتی طول بکشد تا شکست قیمتی خوبی را بالاتر از این منطقه تجربه کند.

در حال حاضر ، قیمت ETH  به دلیل ضعف آن در برابر بیت کوین با مشکل روبرو است و تا زمانی که نتواند در برابر BTC جای خود را بدست آورد ، رکود آن ممکن است ادامه داشته باشد.

صرافی ایرانی کارت

پس چرا اتریوم افزایش میابد؟

یکی از معامله گران در توییت اخیر خود توضیح داد که او هنوز هم به چشم انداز میان مدت Ethereum خوشبین است و خاطرنشان کرد که در حال انتظار برای بالاترین حد در سال 2021 است.

بیشتر بخوانید:  ساتوشی در دوازدهمین زادروز بیت کوین سی و سومین فرد ثروتمند جهان شد!

” ETH / USD : این نمودار اکنون تقریباً 2 ماهه است ، با پیگیری این موضوع و تماشای شروع فعالیت سر سختانه PA در دوره کلان ،تا سال 2021 ، لذت خواهید برد. انتظار میرود ETH اوج قیمت خود را در سال آینده بشکند، خط روند فعلی هیچ جای تحریک پذیری ندارد و HTF آن را بسیار صعودی میبینم. “

نمودار قیمت اتریوم

در حال حاضر ، بیت کوین به عنوان ستاره بازار باقی مانده است ، اما اگر Ethereum و سایر آلت کوین ها بتوانند در معاملات رقیب خود، BTC  ،جایگاهی کسب کنند ، این به راحتی می تواند در سال آینده تغییر کند.

منبع: بیت کوینیست


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا