اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خزانه‌ی موسسه‌ی اتریوم 19 درصد دارایی غیر رمز ارز دارد

خزانه‌ی موسسه‌ی اتریوم 19 درصد دارایی غیر رمز ارز دارد

به گزارش زوم ارز، موسسه‌ی Ethereum Foundation گزارشی با جزییاتی از تقسیم بندی و گوناگونی دارایی 1.6 میلیارد دلاری خزانه‌ی خود منتشر کرد؛ بنا به این گزارش، بخش اعظم آن را اتریوم تشکیل می‌دهد، اما به شکلی غافلگیرکننده، 18.8 درصد از آن به دارایی غیر رمز ارز اختصاص یافته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با تایید Etherscan، سازمان غیر انتفاعی EF، که دارایی را برای توسعه‌های اتریوم مدیریت می‌کند، در مجموع حدود 0.3 درصد از مجموع ذخایر فعلی اتریوم را نگهداری می‌کند. هرچند، دارایی غیر رمز ارز این سازمان به حجم چشم‌گیر 302 میلیون دلار می‌رسد.

به وسیله‌ی این گزارش اعلام شد که EF دارایی غیر رمز ارز خود را، از یک مبلغ نامعلوم، به 302 میلیون دلار افزایش داده است. این مقدار جهت فراهم آوردن یک حاشیه امن بزرگتر، با هدف محافظت در برابر سقوط بازار رمز ارز، نگهداری می‌شود.

کوین کده

این موسسه به درخواست فاش کردن جزییات پیرامون این دارایی غیر رمز ارز، پاسخی نداد. هرچند، در روز 18 آپریل، جاستین دریک، محقق اتریوم، در توییتی اشاره کرد که این دارایی تنها از ارزهای فیات تشکیل می‌شود.

این موسسه 21.8 میلیون دلار، بیشترین سهم از مخارج خود طی سال گذشته، در تحقیقات و توسعه‌ی لایه1 صرف کرد. همچنین EF مبلغ 9.7 میلیون دلار دیگر در توسعه‌ی جامعه، 5.9 میلیولن دلار در پلتفرم اتریوم به عنوان یک توسعه دهنده، 5.1 میلیون دلار در عملیات بین المللی، 3.6 میلیون دلار در تحقیقات و توسعه‌ی ZK، و 1.9 میلیون دلار در تحقیقات و توسعه‌ی لایه2 خرج کرده است.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین تا پایان 2021 به 200000 دلار می رسد !

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا