کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول الروند EGLD

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال الروند EGLD

بهترین کیف پول الروند EGLD، گاهی پیدا نمودن کیف پول برای برخی از ارز های دیجیتال مشکل می باشد. ما در سایت زوم ارز سعی کرده ایم تا انجام این کار را برای شما عزیزان راحت کنیم. اگر قصد خرید ارز دیجیتال EGLD را دارید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید چراکه در این مقاله شما می توانید با کیف پول های ارز دیجیتال EGLD آشنا شوید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، بهتر است کمی درباره این ارز دیجیتال با شما گفتگو کنیم تا اگر این ارز دیجیتال را نمی شناسید با آن بیشتر آشنا شوید. ضمناً شما می توانید برای شناخت کامل این ارز دیجیتال با جستجوی نام این رمز ارز در سایت زوم ارز به مقاله جامع و کامل آن مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که جز مقاله مورد نظر شما می توانید در سایت کوین مارکت کپ نیز به سراغ اطلاعات این ارز بروید اما توجه داشته باشید که این سایت اطلاعات کاملی به شما نمی دهد.

ارز دیجیتال الروند در شبکه Elrond می باشد. ممکن است شما تا به حال نام ارز دیجیتال Elrond را به جای EGLD شنیده باشید. این ارز در حال حاضر رتبه 38 کوین مارکت کپ را دارد همچنین قیمت آن نیز برابر با 248.28 دلار می باشد. لازم به ذکر است که تمام اطلاعات گفته شده در هر ثانیه و هر دقیقه تغییر می کند و ممکن است در زمان مطالعه شما ارقام گفته شده تغییر کرده باشد.

کوین کده

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا این ارز قابل استخراج است و یا باید آن را خریداری نمود؟ توجه داشته باشید که شما می توانید در صرافی های مختلف این ارز دیجیتال را خریداری کنید. برای مثال شما می توانید در صرافی های: صرافی بایننس، صرافی کوکوین، صرافی بیت فینکس و… معامله کنید. اگر به دنبال صرافی های دیگری هستید می توانید با مراجعه به سایت کوین ماکت کپ و سپس مراجعه به بخش ” Market ” به صورت کامل صرافی های این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.ما در ادامه شما را با کیف پول های الروند آشنا می کنیم.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال EGLD

انواع کیف پول های ارز دیجیتال EGLD
انواع کیف پول های ارز دیجیتال EGLD

کیف پول های مختلفی از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند. شما می توانید با توجه به ویژگی و مزایا و معایب هر کدام، یکی از آن ها را انتخاب کنید. یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که کدام کیف پول به نوعی بهترین کیف پول ارز دیجیتال EGLD به حساب می آید؟

خوشبختانه تمام کیف پول های این ارز دیجیتال به نوعی بهترین هستند. در این صورت بهتر است بگوییم که مناسب ترین کیف پول کدام است. ما در این قسمت از مقاله به چند ویژگی اشاره خواهیم کرد. شما نیز می توانید با توجه به این ویژگی ها و همچنین با توجه به مزایا هر کدام اقدام به انتخاب مناسب ترین کیف پول کنید. توجه داشته باشید ویژگی هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود، تمام ویژگی ها نمی باشد اما به نوعی می توان گفت که مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب یک کیف پول است.

 1. پشتیبانی از رابط کاربری مناسب:

سعی کنید کیف پولی را انتخاب کنید که رابط کاربری مناسبی دارد. در صورتی که کیف پول مورد نظر شما رابط کاربری مناسبی نداشته باشد معمولاً ممکن است برای شما در حین کار با کیف پول مشکلات متعددی ایجاد شود. در صورتی که کیف پول شما رابط کاربری مناسب و راحتی داشته باشد، کار با آن برای شما اذیت کننده نمی باشد.

 1. پشتیبانی از امنیت بالا:

امنیت یکی از مهم ترین اقداماتی است که یک کیف پول باید آن را به صورت کامل پشتیبانی کند. در صورتی که کیف پول انتخابی شما ضعف امنیتی داشته باشد، باید بگوییم که دیر یا زود ممکن است سرمایه تان از بین برود. در تمام موارد حتماً سعی کنید که به صورت صحیح از کیف پول خود استفاده کنید. در صورتی که برایتان مشکلی ایجاد شد، سریعاً از یک فرد متخصص کمک بخواهید. توجه داشته باشید که حتماً پس از نصب کیف پول اقدامات امنیتی را انجام دهید. برای مثال یکی از این اقدامات امنیتی فعال‌سازی تایید هویت دو عاملی می باشد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

 1. پشتیبانی از امکانات متعدد:

بهتر است کیف پول انتخابی شما از امکانات متعددی پشتیبانی کند. برای مثال یکی از این امکانات پشتیبانی از صرافی داخلی می باشد. در صورتی که کیف پول انتخابی شما از این ویژگی پشتیبانی نمی کند این موضوع به این معنی نیست که آن کیف پول مناسب نمی باشد بلکه باید ببینید که دلیل آن چیست؟ ممکن است از این ویژگی به نوعی دیگر استفاده کرده باشد. بهتر است پس از نصب هر کیف پول کمی آموزش درباره آن ها مشاهده کنید.

 1. پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی:

تایید هویت دو عاملی دقیقاً همان موضوعی است که کمی قبل به آن اشاره کردیم. در صورتی که کیف پول شما از این ویژگی پشتیبانی می نمود، می توانید آن را فعال‌سازی کنید. با فعال‌سازی این گزینه امنیت کیف پول شما چندین پله افزایش پیدا می کند. لازم به ذکر است که اگر یک کیف پول از این ویژگی پشتیبانی نمی کند این موضوع مبنی بر این نیست که کیف پول مورد نظر مناسب نمی باشد بلکه ممکن است از این ویژگی به یک صورت دیگر پشتیبانی می کند.


معرفی کیف پول های سخت افزاری الروند

کیف پول های سخت افزاری مختلفی از ارز دیجیتال EGLD پشتیبانی می کنند. شما می توانید یکی از کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد را انتخاب و سپس از آن استفاده کنید. حتماً توضیحات تمامی کیف پول ها را تا انتها مطالعه کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

معرفی کیف پول های سخت افزاری EGLD
معرفی کیف پول های سخت افزاری EGLD

این کیف پول از دیگر کیف پول های سخت افزاری می باشد که شما میتوانید از آن برای ذخیره رمز ارز های مختلف استفاده کنید. اگر قصد خرید این کیف پول را دارید اما آن را به صورت کامل نمی شناسید پیشنهاد مراجعه به مقاله اختصاصی این کیف پول می باشد. شما میتوانید با مراجعه به این مقاله اطلاعات کامل و جامعی درباره کیف پول Trezor T به دست بیاورید.

این کیف پول قابل استفاده در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری می باشد. اگر به دنبال استفاده از یک کیف پول ساده هستید، Trezor T مناسب شما است چراکه رابط کاربری این کیف پول کاملاً راحت است و هر فردی ( مبتدی و حرفه ای ) می توانند از آن استفاده کنند

خوشبختانه این کیف پول از امنیت بالایی برخوردار است و شما نیز می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. اگر به دنبال امنیت بیشتر هستید، پیشنهاد ما فعال‌سازی تایید هویت دو عاملی می باشد. کیف پول Trezor T از این قابلیت پشتیبانی می کند و شما می توانید پس از ثبت نام در کیف پول این ویژگی را فعال‌سازی کنید.

کیف پول Trezor T از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از صرافی داخلی این کیف پول رمز ارزهایتان را معامله کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا

 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب

 • قیمت این کیف پول کمی بالا می باشد.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

احتمالاً نام این کیف پول را شنیده اید. شما میتوانید در کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های مختلف کنید. خوشبختانه این کیف پول همانند اکثر کیف پول های سخت افزاری از امنیت مناسبی برخوردار است. این کیف پول نیز همانند برخی از کیف پول های سخت افزاری قابل استفاده در سیستم عامل اندروید Android و ای او اس IOS می باشد. شما میتوانید از این کیف پول در هر دو سیستم عامل استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  نحوه تشخیص کیف پول لجر اصلی از تقلبی | چگونه از اصل بودن لجر مطمئن شویم؟

یکی از مزایا مهم کیف پول های سخت افزاری و یا این کیف پول پشتیبانی از تایید هویت دوعاملی می باشد. خوشبختانه کیف پول Ledger Nano S از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و شما می توانید پس از نصب کیف پول آن را فعال‌سازی کنید تا امنیت شما چندین پله افزایش پیدا کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا

 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت قابل قبول و پایدار
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب

 • این کیف پول کمی قدیمی است و این موضوع می تواند باعث شود که آپدیت های کمتری برای این کیف پول ارائه شود.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول، یکی از کیف پول های سخت افزاری نسبتاً جدید است که کاربران مختلفی از آن استفاده می کنند. اگر به دنبال یک کیف پول جدید هستید می توانید از این کیف پول استفاده کنید چرا که Ledger Nano X جدیدترین ساخته کمپانی فرانسوی Ledger می باشد.

این کیف پول مزایا بسیار زیادی دارد که اگر قصد دارید تا تمام آن ها آشنا شوید بهتر است به سراغ مقاله اختصاصی کیف پول Ledger Nano X بروید. برای دسترسی به این مقاله کافی است نام آن را در سایت زوم ارز جستجو کنید.

شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های اندروید یا Android و ای او اس Ios و همچنین ویندوز یا Windows استفاده کنید. فرقی نمی کند که مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه در هر صورت امکان استفاده از این کیف پول برای شما وجود دارد. این موضوع می تواند گویا این باشد که کیف پول Ledger Nano X رابط کاربری جذاب و راحتی دارد.

از لحاظ امنیتی این کیف پول تایید شده است و شما می توانید از آن با اطمینان استفاده کنید. یکی از ویژگی های امنیتی این کیف پول پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی می باشد. شما می توانید با فعال‌سازی این ویژگی امنیت خود را چندین پله افزایش دهید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا

 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب

 • قیمت این کیف پول با توجه به خدمات آن کمی بالا است.

 

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول لجر کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

اگر به دنبال یک کیف پول خوش قیمت هستید، می توانید این کیف پول را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که اگر مبلغ کمی پرداخت می کنید باید انتظار کمی نیز داشته باشید. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز های مختلفی از جمله Elrond استفاده کنید.

خوشبختانه امنیت این کیف پول نیز مناسب است. در صورتی که قصد دارید امنیت خود را افزایش دهید باید از تایید هویت دو عاملی استفاده کنید. با فعال‌سازی ویژگی تایید هویت دو عاملی، همان‌طور که گفتیم امنیت شما چند پله افزایش پیدا می کند. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • قیمت مناسب

معایب

 • این کیف پول کمی قدیمی است

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر در مورد کیف پول Trezor کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری الروند EGLD

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال الروند را به شما معرفی کنیم. شما می توانید با استفاده از کیف پول های نرم افزاری ذیل به راحتی رمز ارز EGLD را ذخیره سازی کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

این کیف پول یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره سازی رمز ارز های خود استفاده کنید. خوشبختانه تاکنون خبر منفی درباره این ولت گزارش نشده است و می توان گفت که تا کنون عملکرد خوبی داشته است. اگر شما قصد استفاده از این کیف پول را دارید، می توانید آن را به صورت کاملاً رایگان دانلود و سپس استفاده کنید. متأسفانه در حال حاضر تنها امکان نصب این کیف پول بر روی دستگاه های اندروید Android و ای او اس  IOS وجود دارد و شما نمی توانید از این کیف پول در کامپیوتر خود استفاده کنید.

اگر به دنبال یک کیف پول هستید که از آن در سیستم عامل خود استفاده کنید، باید بگوییم که تراست ولت مناسب شما نمی باشد.

خوشبختانه این کیف پول از امنیت مناسبی پشتیبانی می کند و شما می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. در صورتی که قصد دارید تا درباره امنیت تراست ولت اطلاعات بیشتر کسب کنید حتماً به مقاله اختصاصی این کیف پول در سایت زوم ارز مراجعه کنید.

از دیگر مزایای کیف پول تراست می توان به پشتیبانی از صرافی داخلی اشاره نمود. تراست ولت از یک صرافی و یا Exchange داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این صرافی رمز ارز های خود را معامله کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که کارمزد این صرافی چه مقدار است؟

متأسفانه کارمزد اکثر صرافی های داخلی کیف پول ها زیاد است. در صورتی که قصد استفاده از صرافی داخلی این کیف پول را دارید باید کارمزد بالای آن را بپردازید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا

 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف
 • رابط کاربری آسان

معایب

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

نگاهی جامع به کیف پول های EGLD

نگاهی جامع به کیف پول های EGLD
نگاهی جامع به کیف پول های EGLD
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول سیستم عامل کیف پول
1 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
3 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Trust نرم افزاری موبایل
6 Safepal نرم افزاری موبایل
7 Elrond wallet نرم افزاری ( تحت وب ) موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک کیف پول های EGLD

نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول های EGLD
نیم نگاهی به اینفوگرافیک کیف پول های EGLD

سخن آخر درباره ی کیف پول های الروند

همان‌طور که مطالعه کردید، در این مقاله با انواع کیف پول های ارز دیجیتال EGLD‌ آشنا شدید. شما می توانید هر یک از کیف پول های فوق را انتخاب و از آن ها استفاده کنید. در صورتی که در هنگام کار با هر کیف پول با مشکل مواجه شدید، می توانید مشکل خود را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ سؤال خود را دریافت کنید. ضمناً اگر قصد دارید درباره هر کیف پول اطلاعات بیشتری به دست بیاورید، می توانید با جستجوی نام کیف پول مورد نظر در سایت زوم ارز، به مقاله اختصاصی آن کیف پول مراجعه کنید.

ممنون که تا پایان مقاله “بهترین کیف پول الروند EGLD” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

1 دیدگاه

 1. خیلی عجیبه که از بهترین و معروف ترین کیف پول EGLD یعنی مایار (Maiar) اسمی نیاوردین که قابلیت استیک کردن هم داره.
  صرفا جهت اطلاع عرض کردم. ممنون بابت زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا