اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری ال کورته اینگلز با دلویته برای راه‌اندازی صرافی

همکاری ال کورته اینگلز با دلویته برای راه‌اندازی صرافی

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارشات، ال کورته اینگلز، سومین خرده فروش بزرگ و کمپانی توزیع در اسپانیا، در حال راه‌اندازی صرافی رمز ارز خود است. بنا به گزارش، هدف از این اقدام، استفاده از مزیت تعداد مشتریان حاضر این کمپانی، که باعث داشتن یک جامعه‌ی هدف مشخص از سرمایه گذاران می‌شود، است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این کمپانی با دلویته، یکی از موسسات Big Four، برای کمک به ساخت یک پلتفرم با هدف خدمات رسانی به بیش از 11 میلیون مشتری، که این موسسه با کارت اعتباری خود به دست آورده است، قرارداد همکاری منعقد کرده است. این صرافی جدید Bitcor نامیده خواهد شد، و ارزهایی از جمله بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزها را ارائه خواهد داد.

از دیدگاه برخی از افراد، این اقدام، یک اقدام منطقی در جهت گسترش برند به شمار می‌رود. سال گذشته، این کمپانی نام بیتکور را در EUIPO، با هدف ارائه‌ی “خدمات مالی، تراکنش‌های مالی مرتبط با صرافی ارز دیجیتال و معاملات خارجی صرافی”، ضمن اشاره به امکان راه‌اندازی یک صرافی رمز ارز، ثبت کرد.

کوین کده

اما ال کورته اینگلز تنها کمپانی در اسپانیا نیست که سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را جدی گرفته است. اخیرا، گروه سیکس، مالک و هدایتگر فعلی بورس اسپانیا، نیز با گروه المکس، یکی از بزرگترین کمپانی‌های مالی-فناوری در جهان، برای فراهم آوردن امکان سرمایه گذاری در فیوچر رمز ارز برای کاربران، آغاز به همکاری کرد.

بیشتر بخوانید:  حفظ سطح قیمت 30 هزار دلار منجر به افزایش قیمت بیشتر بیت کوین می‌شود

هرچند، به دلیل وضعیت فعلی قانون‌گذاری در کشور و در اتحادیه‌ی اروپا، با وجود هشدارهایی از سوی موسسات گوناگون علیه استفاده از رمز ارز برای ابزار سرمایه گذاری، این کمپانی درگیر اختلافات نظر داخلی شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: news.bitcoin


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا