اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

برنامه ایلان ماسک برای ماینر های بیت کوین

مدیرعامل بزرگترین سازنده خودرو های برقی در جهان یعنی تسلا در توییتی اعلام کرد که صحبتی با ماینر های بیت کوین در آمریکای شمالی داشته است و آنها را به طور بالقوه امیدوارکننده توصیف کرد.
به گفته ایلان ماسک آنها متعهد به انرژی سبز هستند و ماینر های سرتاسر جهان را به پیروی از این الگو تشویق می‌کنند.
وی گفت:
با ماینر های بیت کوین که در آمریکای شمالی فعال هستند صحبت کردم، آنها متعهد شدند که از انرژی های تجدید پذیر استفاده کنند و از سایر ماینر های دیگر نیز این موضوع را مطالبه کنند، آنها به طور بالقوه ای امیدوارکننده هستند.
یک جلسه غیرعلنی به میزبانی مایکل سیلر مدیرعامل مایکرواستراتژی در تاریخ 23 می برگزار شد.
در این جلسه ایلان ماسک گفت:
خوشحال شدم که دیروز جلسه ای بین ماینر های برجسته ی بیت کوین در آمریکای شمالی برگزار کردم، ماینرها توافق کردند که شورایی برای استخراج بیت کوین در سرتاسر جهان برای ارتقاء شفافیت فعالیت های خود و استفاده از انرژی های پاک و تشکیل دهند.
لیست شرکت هایی که در این جلسه حضور داشتند و شرکت های مشهور حوزه تکنولوژی و سرمایه گذاری و استخراج بیت کوین هستند به شرح زیر است.
Marathon Digital, argo, galaxy Digital, Hut Mining, Hive
اوایل این ماه میلادی ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا بخاطر آلودگی های زیست محیطی شدید، پذیرای بیت کوین نخواهد بود و این توییت منجر به کاهش قیمت شدید بیت کوین شد.
پس از این توییت ایلان ماسک و جلسه ای با ماینر های بیت کوین، این رمزارز دچار افزایش قیمت 6 درصدی فقط در یک ساعت شد و به سطح قیمتی 39960 دلار رسید ولی قادر به نگهداری این سطح قیمتی نبود و دچار مقداری اصلاح قیمت شد و حالا در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 38440 دلار معامله می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  درخواست هکرها از انویدیا: رفع محدودیت هش ریت

منبع: U.Today

کوین کده

گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا