اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر ایلان ماسک در مورد به روزرسانی دوج کوین

به گزارش زوم ارز، رییس تسلا و اسپیس ایکس و بزرگترین حامی دوج کوین و یکی از بزرگترین حامیان دارایی های دیجیتال، آقای ایلان ماسک در توییتر خود به به روزرسانی دوج کوین اشاره کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به Github اتفاقی که نه روز پیش صورت گرفت، شبکه دوج کوین را برای کاهش هزینه ها آماده می‌کند و این موضوعی است که مدت ها پیش در جامعه دوج کوین مورد بحث و جدل قرار گرفته بود.

پست وبلاگ گیت هاب این رمز ارز می‌گوید در نسخه جدید اشکالات مختلف برطرف شده و عملکرد شبکه در جهات مختلف نیز بهبود یافته است و در حال حاضر توسعه دهندگان دوج کوین از همه کاربران می‌خواهند تا این به روزرسانی را اجرا کرده تا در نتیجه عملکرد کل شبکه را بهبود ببخشند.

کوین کده

این به روزرسانی می‌تواند به راحتی روز نسخه 1.14 این شبکه به راحتی و بدون حذف نسخه های قبلی و یا ایجاد دوباره نمایه یا بارگیری مجدد صورت گیرد و این شبکه را برای کاهش هزینه ها آماده می‌کند و این اولین مرحله در ارتقا دو مرحله ای است که برای کاهش هزینه های دوج کوین الزامی است.

توییتی که ایلان ماسک به آن پاسخ داد به جامعه دوج کوین یادآور می‌شود که این شبکه به نود های جدید و بیشتری نیاز دارد و این موضوع به امنیت شبکه کمک خواهد کرد و همچنین هزینه ها را کاهش می‌دهد.

بیشتر بخوانید:  هشدار 🔔 وکلا به ایلان ماسک

ایلان ماسک نیز در پاسخ به آن به یک کلمه بسنده کرد و نوشت:
مهم

پیش از این مدیرعامل تسلا در توییتی اعلام کرده بود که با توسعه دهندگان دوج کوین برای افزایش کارآیی این رمز ارز در معاملات همکاری خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا