اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تحرکات عجیب قیمت رمز ارز اقتباس گرفته از ایلان ماسک

تحرکات عجیب قیمت رمز ارز اقتباس گرفته از ایلان ماسک

به گزارش زوم ارز، بیشتر هولدر های ارز دیجیتال به نوسانات شدید در این بازار نوپا عادت دارند و به سختی از نوسانات 15 درصدی کم یا زیاد خوشحال یا ناراحت می‌شوند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با این حال، میم کوین ایلانومیکس با اختصار ELONOM که اخیراً راه اندازی شده است، بیش از هر طوفان توییتری دیگری که از سوی هم نام خود رخ می‌دهد افزایش قیمت را طی 36 ساعت گذشته تجربه کرده و نکته ضروری که باید بدانید این است که ایلان ماسک هیچ ارتباط مستقیمی با این پروژه را تأیید نکرده است.

این رمز ارز در روز دوشنبه 8 نوامبر در سطح قیمت 3.49 دلار به ازای هر واحد قرار داشته و 20 دقیقه بعد به بیش از 77 دلار رسید و این موضوع بیانگر افزایش قیمت 21 برابری است و در عرض 5 ساعت کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرده و به مدت یک روز بالای سطح قیمت 20 دلار شناور است و پس از آن دچار افزایش قیمت 20 درصدی شد به سطح 38 دلار به ازای هر توکن رسید و پس از آن در عرض شش دقیقه 95 درصد از کل ارزش خود را از دست داد و به سطح قیمت 1.83 دلار رسید.

کوین کده

هم اکنون در زمان نگارش این خبر این رمز ارز 39.5 درصد افزایش قیمت را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و در سطح قیمت 5.79 دلار قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  روند صعودی 75 درصدی پس از شکست کنج نزولی مونرو

میم کوین ELONOM کاربرد جالبی دارد و بدین سان برنامه ریزی شده است تا مقدار کل عرضه در گردش را بر اساس تغییرات قیمت افزایش یا کاهش دهد تا در نسبت قیمت به عرضه از پیش تعیین شده باقی بماند.

نظر شما درباره ساز و کار این رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا