صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت دوج کوین با پروفایل جدید ایلان ماسک

مدیرعامل تسلا آقای ایلان ماسک در یکی دیگر از نمایش های خود برای پشتیبانی از دوج کوین، عکس پروفایل توییتر خود را به عکسی تغییر داد که در آن یک عینک آفتابی زده و و تصویری از دوج کوین در آن بازتاب شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تصویر جدید پروفایل اکانت توییتری ایلان ماسک بلافاصله مورد توجه بازار قرار گرفت چرا که دوج کوین پس از این عکس دچار افزایش قیمت 20 درصدی شد.

بیلی مارکوس بنیانگذار مشهور دوج کوین نیز در توییتر خود یادداشت هایی را درباره قدرت ایلان ماسک برای به حرکت در آوردن بازار ارسال کرد.

با این حال دوج کوین قادر به نگهداری این حجم از سود نبود و پس از آن نیز بلافاصله دچار اصلاح قیمت شد و هم اکنون با 3.2 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح قیمتی 0.18 دلار قرار دارد.

همانطور که ماه گذشته برای شما همراهان عزیز زوم ارز گزارش دادیم، ایلان ماسک در ماه گذشته نیز عکس پروفایل خود را به یک دختر انیمه ای که چشمان لیزری داشت تغییر داد ولی این موضوع منجر به افزایش قیمت پادشاه ارز های دیجیتال نشد.

کمپین چشمان لیزری که چند ماه قبل راه اندازی شد بر این اساس بود که سرمایه گذاران بیت کوین به چشمان خود در پروفایل توییتری خود یک لیزر قرمز اضافه می‌کردند و قرار بر این شد که تا زمانی که بیت کوین به 100 هزار دلار برسد پروفایل خود را عوض نکنند و هشتگی نیز در این زمینه راه اندازی شد ولی این اتفاق هرگز رخ نداد و بیت کوین اوج قیمت خود را در 65 هزار دلار ثبت کرد و بسیاری از افراد نیز از جمله ایلان ماسک پروفایل خود را تغییر دادند.

بیشتر بخوانید:  احتمال رسیدن اتریوم به بالاترین حد قیمت خود در 2021 !

پس از اینکه ایلان ماسک مدیرعامل تسلا اعلام کرد که این شرکت بخاطر آلودگی های زیست محیطی فراوان دیگر بیت کوین را پذیرش نخواهد کرد، این رمز ارز دچار اصلاح قیمت شدید شد و به دنبال آن دوج  کوین نیز اصلاح قیمت شدیدی را تجربه کرد و فاصله زیادی از اوج قیمت خود که در 0.74 دلار ثبت کرده بود دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا