صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هشدار ایلان ماسک به هولدر های دوج کوین برای ترک صرافی های متمرکز

هشدار ایلان ماسک به هولدر های دوج کوین برای ترک صرافی های متمرکز

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا پس از یک مشاجره کوتاه با چنگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس حالا صرافی های غیرمتمرکز را مورد هدف قرار داده و به صحبت در مورد آنها پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ثروتمند ترین مرد جهان در توییت اخیر خود از هولدر های دوج کوین خواست که کلید های خصوصی کیف پول خود را کنترل کنند و در مورد خروج پول از سرمایه های متمرکز صحبت کرد.

این اولین بار نیست که ایلان ماسک در مورد امنیت کیف پول ها و صرافی های دیجیتال صحبت می‌کند و وی در ماه فوریه نیز در توییتی به دنبال کنندگان خود هشدار داد که از هر کیف پول ارز دیجیتالی که به کاربران اجازه نمی‌دهد وجوه خود را کنترل کنند با به هر قیمتی که شده اجتناب شود.

در آن زمان ایلان ماسک همچنین یک میم از چاک نوریس را در مورد صرافی دیجیتال Mt. Gox که در سال 2014 از بین رفت منتشر کرد.

همانطور که همگی مطلع هستید، صرافی Mt. Gox در سال 2014 مورد هک گسترده قرار گرفت و 850 هزار واحد بیت کوین را از دست داد و پس از آن از بین رفت و منقرض گردید.

بیشتر بخوانید:  ارز دیجیتالی برای آسیا

دارندگان ارز های دیجیتال معمولاً به دلیل هک های احتمالی یا حوادث دیگر از نهگداری دارایی دیجیتال خود در صرافی ها منع کی‌شوند و با این حال نیز افرادی هستند که اعتقاد دارند افرادی مبتدی بازار نباید دارایی دیجیتال خود را در کیف پول ها نگهداری کنند چرا که این فرآیند بسیار دشوار است و ممکن است منجر به از دست رفتن سرمایه آنها شود.

ماه گذشته نیز یعنی زمانی که هیجانات نسبت به شیبا اینو افزایش یافته بود وی از دنبال کنندگان خود خواست که سرمایه خود را بر روی شیبا اینو سرمایه گذاری نکنند.

تجربه شما همراهان زوم ارز درباره نگهداری دارایی دیجیتال خود در کیف پول صرافی های دیجیتال چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا