اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حمایت ایلان ماسک از دوج کوین در برابر بیت کوین

ایلان ماسک مدیرعامل محبوب تسلا و اسپیس ایکس اخیراً مجدداً حمایت خود را از پیشنهادی که منجر به تغییر هزینه کارمزد دوج کوین اعلام کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این پیشنهاد که توسط مدیرعامل شرکت Liberate آقای پاتریک لودر در گیت هاب منتشر شده است چنین فرض می‌کند که کارمزد پیشنهادی فعالی یک دوج کوین، مانع از فعالیت تراکنش های On-Chain می‌شود.

پاتریک لودر همچنین افزود که مردم به دلیل افت ارزش احتمالی بسیار زیاد، تمایلی به انتقال دارایی های خود به خارج از صرافی ها ندارند.

کوین کده

از این رو او پیشنهاد داد که نرخ هزینه کارمزد های دوج کوین به 0.01 واحد دوج کوین کاهش یابد.

وی در همین خصوص افزود:
این پیشنهاد برای تمامی ذینفعان دوج کوین اعم از هولدر ها و تریدر های این رمز ارز خوب است چرا که متوسط هزینه کارمزد را 100 برابر کاهش خواهد داد و کنترل کامل بر تمام جنبه های کارمزد بین ماینر ها و اپراتور های نود دوج کوین تقسیم می‌شود و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، سلامت شبکه دوج کوین حفظ خواهد شد.

ایلان ماسک به پیروزی دوج کوین در برابر بیت کوین ایمان دارد

همانطور که قبلاً بصورت مفصل گزارش دادیم، ایلان ماسک اخیراً توضیح داده بود که چگونه دوج کوین می‌تواند در برابر بیت کوین پیروز شده و به پادشاه ارز های دیجیتال تبدیل شود و راه آنرا نیز افزایش مقیاس پذیری بیان کرده بود.

بیشتر بخوانید:  هویت خریدار توکن 69 میلیون دلاری NFT فاش شد

به غیر از افزایش مقیاس پذیری، ایلان ماسک گفته بود هزینه کارمزد شبکه دوج کوین باید 100 برابر کمتر شود و سرعت بلاک های آن و اندازه آنها نیز 10 برابر افزایش یابد.

دوج کوین در شبانه روز گذشته وضعیت خوبی داشته و به دنبال افزایش قیمت بیت کوین، این رمز ارز نیز افزایش قیمت خوبی را تجربه کرده و هم اکنون با 5.4 درصد افزایش قیمت در شبانه روز اخیر، در سطح قیمتی 0.26 دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا