اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پایان همکاری ریپل و مانی گرام

salamcrypto

در حالی که همکاری بین ریپل و مانی گرام رسماً به همکاری خود پایان دادند، دو شرکت اظهار داشتند که آماده ادامه همکاری در آینده هستند.
مدیرعامل شرکت ریپل آقای برد گارلینگهاوس با صدور بیانیه اعلام کرد که دو شرکت Ripple Labs و MoneyGram International تصمیم گرفتند که همکاری خود را خاتمه دهند.
با این حال، در بیانیه 8 مارچ آمده است که هر دو شرکت متعهد شده اند که در آینده در صورت ممکن بودن شرایط با یکدیگر مجدداً همکاری کنند.
گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که مانی گرام و ریپل با همکاری دیگر میلیاردها دلار خدمات از طریق  RippleNet بر روی سرویس ها  ODLپردازش کرده اند.
“در حالی که فقدان چارچوب مشخص فعالیت مشاغل و مصرف کنندگان آمریکایی را خدشه دار کرده است اما چیزی که ریپل و مانی گرام با همکاری یکدیگر بدست آوردند قابل انکار نیست.”
مدیرعامل ریپل آقای گارلینگهاوس بارها قانون گذاران ایالات متحده را متهم کرده است که بخاطر عدم ایجاد دستورالعمل های نظارتی روشن قابلیت رشد صد درصدی را از حوزه ارز های دیجیتال گرفته اند. وی که در تاریخ 8 مارچ با برنامه AXIOS مصاحبه کرد گفت که دادخواست سازمان بورس علیه آنها تأثیرات منفی زیادی برای صنعت رمزنگاری در آمریکا دارد.
“به همین دلیل است که من می‌گویم این فقط نه برای ریپل بلکه برای تمام صنعت ارز دیجیتال در آمریکا بد است و این کار باعث می‌شود که کارآفرینان فعالیت خود را به خارج از ایالات متحده منتقل کنند.”
خبر همکاری استراتژیک دو شرکت ریپل و مانی گرام به طور رسمی در ژوئن 2019 اعلام شد ولی مانی گرام از اوایل سال 2018 از محصول xRapid ریپل به عنوان بخشی از روند پرداخت های برون مرزی خود استفاده می‌کرد، این قرارداد تا سال 2023 اعتبار داشت.
همکاری مانی گرام و ریپل پس از شکایت سازمان بورس در ماه فوریه معلق شد و ددر همان ماه شرکت مانی گرام اظهار داشت که از پتلفرم RippleNet استفاده نخواهد کرد.
در زمان نوشتن این مقاله، ارزش سهام مانی گرام در بازار بورس آمریکا دچار سقوط 9 درصدی شد در حالی که ریپل دچار رشد دو درصدی شد و به 0.48 دلار رسید، به نظر شما این خبر چه تأثیری بر روی روند قیمتی ریپل خواهد گذاشت.
منبع: Cointelegraph

بیشتر بخوانید:  دوج کوین جهان را تسخیر خواهد کرد!!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا