اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

دومین رویداد “توکن تاک” به اتمام رسید

دومین رویداد “توکن تاک” به اتمام رسید

دومین رویداد توکن تاک در تاریخ 13 دی ماه هم اکنون به پایان رسید و تیم زوم ارز در این رویداد حضور فیزیکی داشت. این رویداد با سخنرانی سه نفر به نام های رامتین رنگرزیان، حسین غضنفری و سجاد ذوقی شروع شد. رامتین رنگرزیان در ابتدا به مرور اخبار و اتفاقات اخیر بازار رمز ارزها پرداخت. پس از آن آقای غضنفری بازار را تحلیل نمود و در ادامه آقای ذوقی کتاب تجاری سازی بلاکچین را معرفی نمود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در این رویداد سهیل نیکزاد، محمدجواد صمدی‌راد مدیرعامل شرکت ققنوس به همراه سیاوش تفضلی مدیرعامل شرکت نیلین و سهیل قاسمی فعال حوزه NFT حضور داشتند. این افراد به گفتگو با یکدیگر در حوزه بلاکچین و NFTها پرداختند.

محمدجواد صمدی‌راد که به تازگی در سمت مدیرعامل شرکت ققنوس منصوب شده بود بیان داشت که اتفاقات کاربردی تری را حتما در آینده نزدیک در حوزه NFTها مشاهده خواهیم کرد. همچنین وی بیان نمود خیلی از اتفاقات همچون متاورس، گیم ها و اتفاقات دیگر مبتنی بر هویت یکتای غیرقابل تغییر، غیر قابل تبدیل و غیر مثلی می باشد. این فرد افراد را به تجربه کردن آنها توصیه نمود و بیان داشت که حتما از هیجان زدگی پرهیز شود.

کوین کده

پس از آن این افراد در کنار هم به برگزاری مراسمی در جهت “گرامیداشت سالروز اولین بلاک بیت کوین یا جنسیس بلاک” که در تاریخ 3 ژانویه می باشد، پرداختند.

بیشتر بخوانید:  قیمت بیت کوین در دستان تورم ایالات متحده

در ادامه رویداد محمدجواد صمدی‌راد به بیان فعالیت های گذشته خود پرداخت. وی در ابتدا در گروه مالی پارسیان در پروژه ای به نام “Blockchain Adaption” فعالیت می نمود که در حال بررسی نقشه راه کمک بلاکچین به بانک پارسیان بودند که به این نتیجه رسیدند باید نگاه آنها به ابزارها و شبکه های غیرمتمرکز باشد و باید یک شبکه غیرمتمرکز راه اندازی کنند.

این فرد بیان داشت که آینده خیلی مهیج تری در انتظار خواهد بود. همچنین اضافه نمود که ما قرار است به سمت چیزی به نام اینترنت ارزش یا “Internet of Value” برویم.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: زوم ارز


مروری بر رویداد های توکن تاک:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا