تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 11 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99 ، هفته گذشته ایاس بین دو قیمت ۲٫۳۹ تا ۲٫۷۵ دلار معامله شد. ایاس که رتبه ۱۳ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است نتوانست به دنبال رشد بی‌سابقه بیت کوین، صعود کند و در همان محدوده‌های قبلی باقی ماند. در ادامه به بررسی تکنیکال این ارز خواهیم پرداخت و سپس به نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن اشاره خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ایاس EOS امروز 11 آبان 99

مقاومت مهمی که ایاس در حال دست‌وپنجه نرم کردن با آن است سطح ۲٫۶ دلار است، اگر این سطح شکسته شود تارگت بعدی ۲٫۷۳ دلار خواهد بود. اگر ایاس همچنان به ریزش  قیمت خود ادامه دهد احتمال کاهش قیمت تا ۲٫۴۳ دلار وجود دارد. در ادامه به بررسی نمودار شمعی ایاس در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها می‌پردازیم.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.11

در تایم فریم هفتگی همچنان پایین بلندترین خط روند نزولی قرار داریم، به نظر می‌رسد خط رود نزولی در حال شکسته شدن است. اگر کندل هفتگی که روز دوشنبه بسته می‌شود پایین این خط بسته می‌شود نشانه خوبی نیست و ایاس ریزش قیمت‌هایی را بیش از این مقدار تجربه خواهد کرد. شاخص SAR به کندل هفتگی نزدیک شده  و احتمال اینکه سیگنال فروش بدهد وجود دارد. میانگین متحرک ۹ روزه به کندل هفتگی برخورد کرده و به‌طور کلی در وضعیت خوبی نیست. شاخص CCI با توجه به جهتی که دارد به سمت شکست سطح _۱۰۰ درحرکت است که اگر این اتفاق بیافتد به‌نوعی سیگنال فروش است.


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.11

در تایم فریم روزانه خط روند صعودی شکسته شده است. شاخص RSI پایین سطح ۵۰ قرار دارد و در شرایط خوبی نیست. میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل ها قرار دارد و روندی کاهشی را نشان می‌دهد. شاخص SAR نیز نشان‌دهنده روند نزولی است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 16 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تایم فریم۴ ساعته

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.11

در تایم فریم ۴ ساعته به نظر می‌رسد ایاس در حال حمایت شدن است. شاخص CCI در حال شکست سطح _۱۰۰ به سمت بالاست که نشانه خوبی ست. شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک باندبولینگر نیز در وضعیت خوبی نیست.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS امروز 11 آبان 99

تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.11

حجم معاملات ایاس در هفته گذشته حدود ۴۰۰ میلیون دلار افزایش داشت اما در این محدوده نماند و دوباره ریزش کرد. ارزش بازار ایاس نسبت به هفته گذشته حدود ۲۰۰ میلیون دلار کاهش داشته است اما شاخص VNT همچنان نشان می‌دهد ایاس ارز خوبی برای سرمایه‌گذاری است اگر دید بلندمدت‌تری داشته باشید.


تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررسی می‌کند برابر با ۸۹۵ دلار و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخرتحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس EOS امروز 11 آبان 99

اگر بیت کوین به ریزش خود ادامه دهد و یک پول بک به ۱۳٬۱۰۰ داشته باشد قطعاً آلت کوین‌ها تحت‌فشار بیشتری برای فروش قرار می‌گیرند و شاهد ریزش قیمت آن‌ها خواهیم بود. نوع حرکت بیت کوین است  که درنهایت حرکت آلت کوین هارا شکل می‌دهد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس EOS امروز 11 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا