تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 2 آذر ماه 1399

salamcrypto

تحلیل EOS امروز 2 آذر 99 ، ارز دیجیتال ایاس هفته گذشته بین دو قیمت 2.44 و 3.31 دلار معامله شد.بعد از مدت ها ایاس توانست رشد خوبی داشته باشد و به دنبال رشد بیت کوین،صعود کرد.ایاس رتبه 13 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است.در ادامه ایاس را از لحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی

در زمان نگارش این مقاله ایاس با قیمت 3.02 در حال معامله شدن است و اولین مقاومتی که سر راه آن قرار دارد سطح 3.1 دلار است.با توجه به اینکه ایاس هم اکنون در حال ریزش قیمت است اولین سطح حمایتی 3.02 است اگر در این محدوده حمایت نشود احتمال ریزش قیمت تا 2.88 دلار وجود دارد.در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتور ها بررسی خواهیم کرد .البته اندیکاتورها ابزارهایی تاخیری هستند و از آن ها صرفا برای تایید گرفتن استفاده می شود.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.9.2

در تایم فریم هفتگی ایاس هنوز زیر بلندترین خط روند نزولی قرار دارد و حتی برای شکست آن تلاش هم کرد اما همچنان موفق نشده است که به طور کامل این خط را رد کند.با توجه به رشد آلت کوین ها،ادامه حرکت ایاس می تواند صعودی باشد اگر بیت کوین کاهش قیمت نداشته باشد.اندیکاتور CCI در این تایم فریم سطح 0 را به سمت بالا شکسته است که نشانه خوبی است و به نوعی سیگنال خرید است.شاخص SAR بالای کندل هاست و همچنان روندی نزولی را نشان می دهد که البته در این تایم فریم خیلی قابل اعتماد نیست!


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.9.2

در تایم فریم روزانه شاخص SAR همچنان روندی روبه رشد را نشان می دهد.میانگین متحرک باندبولینگر نیز با فاصله از کندل ها در حرکت است.شاخص CCI همچنان بالای سطح + 100 قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ریپل امروز 28 تیر 99 | تحلیل تکنیکال و فاندامنتال XRP در تایم فریم هفتگی

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.9.2

در تایم فریم 4 ساعت شاخص SAR بیانگر روندی نزولی است.میانگین متحرک باندبولینگر فعلا وضعیت خوبی دارد اما در حال نزدیک شدن به کندل هاست.شاخص CCI نزول داشته اما به نظر می رسد دوباره در حال رشد است.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.9.2

حجم معاملات ایاس نسبت به ابتدای هفته حدود 4 میلیارد دلار رشد داشته است که رقم قابل توجهی است.ارزش بازار ایاس نیز 700 میلیون دلار افزایش داشت.این دو نکته هر دو می تواند نشانه مثبتی برای ادامه روند صعودی باشد.


شاخص FCAS

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی

شاخص FCAS برابر با 900 است.یعن عملکرد فاندامنتال در دسته عملکردهای عالی قرار دارد.


کلام آخر تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی

اگر ریزش بیت کوین را در هفته آینده نداشته باشیم،می توان رشد خوبی را برای ایاس متصور بود چرا که سرمایه بازار آلت کوین ها در حال رشد است و شاید این هفته بهترین زمان سرمایه گذاری بلند مدت روی این ارز باشد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLhob


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا