تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس Eos در تایم فریم هفتگی _ امروز 21 دی ماه 1399

salamcrypto

تحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99 ، ارز دیجیتال ایاس جزو آلت کوین هایی بود که هفته فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و  در طول یک هفته از سطح 2.9 دلار تا 3.9 دلار رشد داشت و در این لحظه با قیمت 3.82 دلار در حال معامله شدن است . ایاس بلندترین خط روند نزولی را در تایم فریم هفتگی شکسته و به سمت بالا خیز برداشته است . اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد ، رشد این ارز تا اوج قیمت خود دور از ذهن نخواهد بود . ایاس رتبه 15 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده و طرفداران زیادی دارد . در ادامه این مقاله ایاس را از لحاظ تکنیکال بررسی کردده و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت .

تحلیل تکنیکال ایاس Eos امروز 21 دی 99

ادامه رشد ایاس منوط بر شکست مقاومت تاریخی خود در سطح 3.9 دلار است . اگر این سطح به سمت بالا شکسته شود ، احتمال جهش قیمت وجود دارد . در صورت شکست موفقیت آمیز این سطح تارگت بعدی 4.2 دلار خواهد بود . سطوح حمایتی ایاس ابتدا 3.5 ، 3.33 و 3 دلار خواهد بود . در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99
تحلیل ایاس 99.10.21

شکسته شدن بلندترین خط روند نزولی در تایم فریم هفتگی می تواندبه منزله نقطه عطفی برای ایاس باشد . اگر کندل هفتگی بالای این خط بسته شود ، و بیت کوین ریزش نداشته باشد اححتمال ادامه صعود ایاس قوت می گیرد . شاخص RSI در این تایم فریم در شرایط خیلی خوبی قرار دارد .


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99
تحلیل ایاس 99.10.21

شاخص RSI نزدیک سطح 70 است اما هنوز این سطح را به سمت بالا نشکسته اما به طور کل وضعیت خوبی دارد . هر دو خطوط روند نزولی شکسته شده و کاملا در یک روند صعودی قرار داریم .بسته شدن کندل روزانه بالای 3.9 دلار ، می تواند نوید بخش ادامه روند صعودی در ایاس باشد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 12 آبان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99
تحلیل ایاس 99.10.21

خط روند صعودی همچنان معتبر است و ایاس به شدت درگیر مقاومت 3.9 دلار است . شاخص RSI روی سطح 70 است و فعلا شرایط خوبی دارد . همه عوامل روند صعودی را در ایاس نشان می دهد باید بببنیم واکنش خریداران به سطح 3.9 دلار به چه شکل خواهد بود .


ارزش بازار (Marketcap)  و حجم معاملات (volume)

ارزش بازار ایاس 99.10.21

ارزش بازار ایاس نسبت به هفته گذشته حدود 800 میلیون دلار رشد داشت . حجم معاملات این ارز نیز حدود 2 میلیارد و 600 میلیون دلار افزایش داشت .شاخص NVT نشان می دهد ایاس می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت باشد .


شاخص FCAS

شاخص fcas ایاس 99.10.21

شاخص FCAS ایاس برابر با 910 است . این بدان معنا است که عملکرد ایاس از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای عالی قرار دارد .


کلام آخرتحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99

ایاس بلندترین خط روند نزولی را در تایم فریم هفتگی شکسته است و این موضوع می تواند نقطه عطفی برای این ارز و آغاز جهش های بزرگ باشد اگر بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشد . به طور کلی ایاس پروژه به شدت معتبری است و سرمایه گذاری روی آن قطعا در بلندمدت سودده خواهد بود .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس Eos امروز 21 دی 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا