تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 25 آبان ماه 1399

تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99 ، ایاس، رمز ارز محبوبی که رتبه ۱۳ را در سایت معتبر coinmerketcap به خود اختصاص داده است، هفته گذشته بین دو قیمت ۲٫۴۲ دلار تا ۲٫۶۳ دلار معامله شد. اما درنهایت دوباره به پایین مقاومت ۲٫۶ دلار ریزش داشت و قیمت کنونی آن برابر با ۲٫۵۴ دلار است. در ادامه این ارز را ازلحاظ تکنیکال بررسی کرده و سپس به نکاتی درباره فاندامنتال آن می‌پردازیم.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ایاس EOS  امروز 25 آبان 99

اولین مقاومتی که سر راه ایاس قرار دارد سطح ۲٫۶ دلار و ۲٫۶۲ دلار است. در صورتی که این ارز ریزش داشته باشد در محدوده ۲٫۵۱ دلار حمایت خواهد شد که اگر این سطح هم شکسته شود احتمال کاهش قیمت تا ۲٫۴۵ دلار وجود دارد. در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد. البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای تأیید گرفتن استفاده می‌شود.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.25

ایاس همچنان پایین بلندترین خط روند نزولی خود قرار دارد. شاخص CCI در وضعیت خوبی نیست و میانگین متحرک ۹ روزه نیز بالای کندل ها قرار دارد. بررسی این تایم فریم برای آن دسته از معامله‌گرانی است که فعلاً قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت روی ایاس دارند و می‌خواهند روند بلندمدت بازار را بدانند.


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.25

در این تایم فریم گاوها تلاش کردند خط روند نزولی را شکست دهند که البته برای مدت کوتاهی موفق شدند اما دوباره قیمت به نزدیکی این خط روند بازگشت. خط روند صعودی نیز در حال حمایت شدن است. دو خط مکدی و سیگنال بیشتر بازاری خنثی را نشان می‌دهند. میانگین متحرک باندبولینگر نیز درگیر کندل ها است و بیانگر رکود بازار است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 2 اسفند 99 | شکست سطح 2000 دلار

تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.25

در تایم فریم ۴ ساعت الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. نحوه خروج ایاس از این مثلث از اهمیت بالایی برخوردار است. دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خیلی خوبی نیستند و باهم درگیر شده‌اند. میانگین متحرک باندبولینگر در حال حمایت از کندل ها است  و فعلاً شرایط خوبی دارد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS  امروز 25 آبان 99

تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99

حجم معاملات ایاس نسبت به هفته گذشته حدود ۲۴۰ میلیون دلار افزایش داشته است اما در مقایسه با روز گذشته کاهش داشت. ارزش بازار ایاس نسبت به هفته گذشته تغییرات چندانی نداشته است.


تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99

شاخص FCAS برابر با ۸۹۵ است یعنی عملکرد ایاس ازلحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس EOS  امروز 25 آبان 99

شکست خط روند نزولی در هرکدام از تایم فریم‌هایی که بررسی شد می‌تواند نوعی سیگنال خرید باشد. به طور کلی ایاس ارز معتبری است اما اگر بیت کوین ریزش شدید داشته باشد قطعاً روی این ارز نیز تأثیر خواهد گذاشت.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس EOS  امروز 25 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا