تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99 ، هفته گذشته برای ارز ایاس، هفته خوب و پرسودی نبود. این ارز از سطح ۲٫۶۸ دلار تا ۲٫۴۸ دلار ریزش داشت. ایاس رتبه ۱۴ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است. در ادامه این ارز را ازلحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ایاس EOS امروز 27 مهر 99

اولین مقاومتی که سر راه بیت کوین قرار دارد سطح ۲٫۶۸ دلار است. اگر خریداران موفق به شکست این سطح بشوند، تارگت بعدی ۲٫۸۴ دلار خواهد بود. در صورت ریزش اولین سطح حمایتی ۲٫۳۷ دلار است. به طور کلی ایاس فعلاً روندی نزولی را پشت سر می‌گذارد. در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99
تحلیل ایاس 99.7.27

در  تایم فریم هفتگی یک الگوی مثلث قابل‌مشاهده است. به نظر می‌رسد خط روند صعودی در حال حمایت شدن است. اگر کندل هفتگی پایین این خط روند بسته شود نشانه خوبی نیست و بهتر است فعلاً خریدی صورت نگیرد. شاخص SAR در تایم فریم هفتگی همچنان روندی صعودی و رو به رشد را نشان می‌دهد. میانگین متحرک باندبولینگر بالای کندل ها ست و همچنان روندی نزولی را نشان می‌دهد. شاخص CCI پایین تراز سطح ۰ قرار دارد و اصلاً در وضعیت خوبی قرار ندارد.


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99
تحلیل ایاس 99.7.27

در تایم فریم روزانه شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک باندبولینگر نیز بیانگر روند کاهشی است اما بسیار به کندل ها نزدیک شده است. شاخص CCI از سطح -۱۰۰ در حال حرکت به سمت بالاست که می‌تواند نشانه خوبی باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 3 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99
تحلیل ایاس 99.7.27

در تایم فریم ۴ ساعته شاخص SAR روندی نزولی را نشان می‌دهد. میانگین متحرک باندبولینگر نیز همچنان روندی کاهشی را نشان می‌دهد. شاخص CCI با توجه به جهتی که دارد می‌تواند کمی امیدوارکننده باشد.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS امروز 27 مهر 99

تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99

حجم معاملات ایاس نسبت به هفته گذشته حدود ۷۰۰ میلیون دلار کاهش داشته است. ارزش بازار ایاس نسبت به هفته گذشته تغییرات چندانی نداشته است. شاخص NVT همچنان نشان می‌دهد ایاس می‌توانند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت باشد.


تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک ارز را نشان می‌دهد برای ایاس برابر با ۱۴۶% است. اوج قیمت این ارز برابر با ۲۲٫۸۹ دلار و مربوط به آوریل ۲۰۱۸ است.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس EOS امروز 27 مهر 99

با توجه به شاخص‌های موجود ایاس گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری است، اما با توجه تحلیل تکنیکال باید بهترین نقطه برای ورود را پیدا کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ایاس EOS امروز 27 مهر 99  ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا