تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 30 شهریور ماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی ، ایاس هفته گذشته بین دو قیمت 2.58 و 2.78 دلار معامله شد.پس از اینکه ایاس با ریزش شدید بیت کوین دچار کاهش قیمت شد،نتوانست مانند بیت کوین دوباره رشد کند و در همان سطوح درجا زد.در ادامه به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال ایاس EOS

اولین مقاومتی که بر سر راه ایاس قرار دارد،سطح 2.8 دلاری است.اگر ایاس موفق به شکست این خط بشود تارگت بعدی 3.1خواهد بود.در صورت ریزش اولین ناحیه حمایتی سطح 2.4 دلار است.فعلا ایاس در حال نوسان در یک محدوده ثابت است و بازار روند خاصی را پیش نگرفته است.در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فرم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.6.30

در تایم فریم روزانه در وضعیت حساسی قرار داریم،اگر تا پایان روز دوشنبه کندل هفتگی پایین خط روند صعودی بسته شود نشانه خوبی نیست و ریزش هایی بیش از ین در انتظار ایاس است.اگر بالای خط روند صعودی بسته شود میتوان به ان امیدوار بود.شاخص RSI روی سطح 50 قرار دارد و سیگنال خاصی ندارد و دو خط مکدی و سیگنال نیز در وضعیت خوبی نیستند.میانگین متحرک باند بولینگر نیز با نمودار ها درگیر شده است و روند خنثی را نشان میدهد.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.6.30

در تایم فریم روزانه در یک مثلث قرار داریم،نحوه خروج ایاس از این مثلث بسیار حائز اهمیت است.میانگین متحرک باند بولینگر بالای کندل های روزانه است و شرایط خوبی ندارد.دو خط مکدی و سیگنال نشانگر یک بازار خنثی هستند،شاخص RSI نیز بازار راکد را نشان میدهد.به طور کلی در تایم فریم روزانه شرایط کاملا خنثی است و سیگنال خرید داده نشده است.


در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.6.30

در تایم فریم 4 ساعته در نقطه حساسی قرار داریم.اگر ایاس خط روند نزولی را بشکند نشانه خوبی است.دو خط مکدی و سیگنال شرایط خنثی را نشان میدهند،شاخص RSI روی سطح 50 قرار دارد و سیگنالی برای خرید ندارد.میانگین متحرک باند بولینگر روی کندل های روزانه است و بیانگر یک بازار بدون روند است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.6.30

حجم معاملات ایاس در هفته گذشته به دو میلیارد دلار هم رسید اما دوباره تا یک میلیارد و پونصد میلیون دلار کاهش داشت.ارزش بازار ایاس در هفته گذشته تغییرات چندانی نداشت.شاخص NVT روز گذشته معادل 1.6 بود که نشان میدهد ایاس میتوان ارز مناسبی برای سرمایه گذاری های بلند مدت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 24 خرداد 1400 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل فاندامنتال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی
تحلیل ایاس 99.6.30

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد برای ایاس معادل 161.69% است،که رقم نسبتا خوبی است.اوج قیمت ایاس برابر با 22.89 دلار است و به اپریل 2018 مربوط است.سایر اطلاعات در رابطه با ایاس از زمان عرضه تاکنون را میتوانید در تصویر بالا ببینید.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس EOS

به طور کلی ایاس در یک روند خنثی قرار دارد،و هنوز نشانه ای برای خرید ندارد باید منتظر باشیم و ببینیم این ارز به چه صورت از مثلث تایم فریم روزانه خارج خواهدشد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫12 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا