تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس Eos در تایم فریم هفتگی _ امروز 30 آذر ماه 1399

تحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99 ، ارز دیجیتال ایاس نسبت به هفته گذشته از سطح 2.74 دلار تا 3.26 دلار رشد داشت و در این لحظه با قیمت 3.18 دلار در حال معامله شدن است . اولین مقاومن سد راه ایاس 3.26 دلار است . ایاس رتبه 14 را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است . در ادامه این ایاس را از لحاظ تکنیکال بررسی خواهیم کرد و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت .

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ایاس Eos امروز 30 آذر 99

اولین سطح مقاومتی ایاس برای رشد بیشتر 3.26 دلار است . اگر این سطح شکسته شود تارگت بعدی 3.30 دلار خواهد بود . اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد و گاوها موفق به شکست این مقاومت بشوند ممکن است ایاس به 3.50 و 3.77 دلار هم برسد . در صورتی که روند صعودی ایاس ادامه پیدا نکند و ریزش قیمت داشته باشد ، اولین سطح حمایتی خط روند صعودی و بعد 3.03 دلار خواهد بود .

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99
تحلیل ایاس 99.9.30

ایاس هنوز پایین بلندترین خط روند نزولی خود قرار دارد و موفق به شکست این خط نشده است ، اگر این خط شکسته شود احتمال جهش قیمت هم در ایاس وجود دارد . شاخص RSI در تایم فریم هفتگی شرایط خوبی دارد . خط روند صعودی نیز به خوبی در حال حمایت شدن است . خارج شدن ایاس از این الگوی مثلث می تواند به منزله رشد بی سابقه این ارز و به نوعی سیگنال خرید باشد .


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99
تحلیل ایاس 99.9.30

در تایم فریم روزانه ، شاخص RSI شرایط خیلی خوبی دارد . اگر ایاس بتواند کندلی را بالای خط روند نزولی ببندد ، به شدت نشانه خوبی خواهد بود . اگر این رشد قیمت نه تنها در این تایم فریم ، بلکه در تایم فریم هفتگی هم باعث بسته شدن کندلی بالای خط روند نزولی بشود ، می توان گفت ایاس از خواب زمستانه خود بیدار شده است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 29 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99
تحلیل ایاس 99.9.30

در این تایم فریم ، الگوی مثلث به وضوح قابل مشاهده است . اگر کندل های 4 ساعت موفق به شکست خط روند نزولی شوند ، به منزله سیگنال خرید خواهد بود البته دقت کنید که درگیر شکست های جعلی نشوید . شاخص RSI هم در شرایط خوبی است و روبه بالا در حرکت است .

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

ارزش بازار ایاس 99.9.30

حجم معاملات ایاس نسبت به بیشترین مقدار هفته گذشته حدود 2 میلیارد دلار کاهش داشته است اما در مقایسه با هفت روز گذشته حدود 500 میلیون دلار رشد داشت . ارزش بازار ایاس هم در مقایسه با هفته گذشته حدود 200 میلیون دلار رشد داشت .


شاخص FCAS

شاخص fcas ایاس 99.9.30

شاخص FCAS ایاس 905 دلار است . این بدان معنا است که عملکرد ایاس از لحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای عالی قرار دارد .


کلام آخرتحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99

ایاس شرایط خوبی دارد و اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد بازهم جای رشد دارد .شاید الان زمان مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت نباشد اما قطعا می تواند ارز سود دهی برای تریدر ها باشد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس Eos امروز 30 آذر 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fL28D


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا