تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ایاس EOS در تایم فریم هفتگی – امروز 4 آبان ماه 1399

salamcrypto

تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99 ، هفته گذشته ایاس بین دو قیمت ۲٫۴۹ دلار تا ۲٫۷۱ دلار معامله شد .

ایاس رتبه ۱۳ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داد که نسبت به هفته گذشته جایگاه آن‌یک رتبه پیشرفت داشته است.  در ادامه ایاس را ازلحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ایاس EOS امروز 4 آبان 99

اولین مقاومتی که سر راه ایاس قرار دارد سطح ۲٫۶۷ دلار است. اگر ایاس این سطح را شکست دهد تارگت بعدی ۲٫۸ دلار خواهد بود. در صورت ریزش اولین سطح حمایتی ۲٫۳۹ دلار است. به طور کلی خطوط حمایت و مقاومت به‌شدت حائز اهمیت هستند و خریدوفروش را برای معامله گران آسان می‌کنند. در ادامه نمودار شمعی ایاس را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید ایاس همچنان پایین بلندترین خط روند نزولی خود قرار دارد. الگوی مثلث در این تایم فریم قابل‌مشاهده است اگر روند صعودی به سمت پایین شکسته شود، نشانه خوبی نیست و بهتر است فعلاً خریدی برای بلندمدت صورت نگیرد. میانگین متحرک ۹ روزه با کندل ها برخورد کرده و بیشتر نشان‌دهنده روند خنثی است. شاخص CCI در حال حرکت به سمت بالاست اما هنوز سیگنال خرید نداده است. دو خط مکدی و سیگنال نیز نشان‌دهنده بی روندی در بازار است. تایم فریم هفتگی برای آن دسته از معامله‌گرانی بررسی می‌شود که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت روی یک ارز رادارند و یا می‌خواهند روند کلی بازار را تشخیص دهند.


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی هستند، اما شاخص CCI به زیر سطح ۱۰۰ نزول کرده و وضعیت خوبی ندارد. کندل های روزانه همچنان پایین ابرکومو قرار دارند. خط baseline نیز بالای خط conversion قرارگرفته و نشان‌دهنده روند کاهشی است.

صرافی ایرانی کارت

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

در تایم فریم ۴ ساعته، دو خط مکدی و سیگنال، سیگنال فروش داده‌اند. شاخص CCI تا پایین سطح -۱۰۰ ریزش کرده و در وضعیت خوبی نیست. خط conversion ایچیموکو نیز با برخورد با کندل ها سیگنال فروش دارد. پس به‌طورکلی در این تایم فریم نیز در وضعیت خوبی قرار نداریم.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 دی ماه 1399

تحلیل فاندامنتال  ایاس EOS امروز 4 آبان 99

تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

حجم معاملات ایاس هفته گذشته به دو میلیارد و چهارصد میلیون دلار هم رسید اما دوباره تا یک میلیارد و هشت‌صد میلیون ریزش داشت. ارزش بازار ایاس هفته گذشته تغییرات چندانی نداشت. شاخص NVT همچنان عدد خوبی است و نشان می‌دهد ایاس می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت باشد.


تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

شاخص FCAS برابر با ۹۰۰ است و در دسته عملکردهای عالی قرار دارد. این شاخص نشان‌دهنده این است که عملکرد یک ارز ازلحاظ فاندامنتال چگونه است.


تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99
تحلیل ایاس 99.8.4

شاخص ROI که نشان‌دهنده بازده سرمایه‌گذاری روی یک ارز است برابر با ۱۵۳ درصد است. اوج قیمت ایاس برابر با ۲۲ دلار و مربوط به آوریل ۲۰۱۸ است. بقیه اطلاعات آماری درباره ایاس از زمان عرضه تاکنون را می‌توانید در تصویر بالا ببینید.


کلام آخرتحلیل تکنیکال و فاندامنتال ایاس EOS امروز 4 آبان 99

به‌طورکلی ایاس فعلاً سیگنالی برای خرید ندارد، اینکه ایاس به چه شکل از الگوی مثلثی که در آن قرار دارد، خارج می‌شود بسیار حائز اهمیت است. ایاس از لحاظ فاندامنتال پروژه معتبری است و بعد از رشد بیت کوین، رشد خود را آغاز خواهد کرد.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس EOS امروز 4 آبان 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا