تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 9 آذر ماه 1399

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 ، ارز دیجیتال ایاس هفته گذشته تا محدوده ۳٫۸۶ دلار هم رشد داشت اما با افزایش قیمت بیت کوین، ایاس نیز ریزش شدیدی را تا محدوده ۲٫۷ دلار تجربه کرد.  هم‌اکنون ایاس باقیمت ۳٫۰۱ در حال معامله شدن است. این ارز رتبه ۱۴ را در سایت معتبر coinmarketcap به خود اختصاص داده است  . در ادامه این مقاله، ایاس را ازلحاظ تکنیکال بررسی خواهیم کرد و سپس به بررسی نکاتی در رابطه با فاندامنتال آن خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ایاس EOS امروز 9 آذر 99

برای ادامه رشد ایاس، اول از همه بیت کوین باید، ریزش قیمت نداشته باشدازلحاظ تکنیکالی، اولین مقاومتی که سد راه ایاس است سطح ۳٫۰۳ دلار است، اگر این سطح شکسته شود تارگت بعدی ۳٫۱۶ دلار و بعدازآن ۳٫۲۷ دلار است. در صورت ریزش قیمت اولین حمایت ۲٫۹ دلار است، اگر این سطح هم شکسته شود حمایت بعدی ۲٫۸۳ دلار است. نمودار شمعی ایاس را در ادامه مطلب، با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد، البته اندیکاتورها ابزارهایی تأخیری هستند و از آن‌ها صرفاً برای کمک گرفتن استفاده می‌شود.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 
تحلیل ایاس 9.9.99

ایاس تلاش کرد که بلندترین خط روند نزولی خود را شکست دهد اما فعلاً موفق  نشده استکندل هفتگی که در ساعات آینده بسته می‌شود اگر پایین این خط روند نزولی بسته شود، نشانه خوبی برای بلندمدت ایاس نخواهد بود. اما اگر کندلی بالای این خط روند نزولی بسته شود، نقطه عطفی برای صعودهای بعدی ایاس خواهد بود. شاخص RSI در این تایم فریم همچنان بالای سطح ۵۰ است و وضعیت خوبی دارد، میانگین متحرک ۹ روزه نیز پایین کندل است و شرایط خوبی دارد.


تایم فریم روزانه

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 
تحلیل ایاس 99.9.9

در تایم فریم روزانه همچنان بالای خط روند صعودی قرار داریم، شاخص RSI به بالای سطح ۵۰ حرکت است  و به‌نوعی سیگنال خرید داده است  اما میانگین متحرک ۹ روزه نیز بالای کندل هاست و فعلاً روندی نزولی را نشان می‌دهد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 
تحلیل ایاس 99.9.9

در تایم فریم ۴ ساعت، میانگین متحرک ۹ روزه، پایین کندل ها است و وضعیت خوبی دارد، شاخص RSI روی سطح ۵۰ است و هنوز به سمت بالا حرکت نکرده است.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و ارزش بازار

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 
تحلیل ایاس 99.9.9

ارزش بازار ایاس نسبت به ابتدای هفته تغییر زیادی نداشت . حجم معاملات ایاس نسبت به اوایل هفته کاهش داشت که این می تواند نشانه خوبی برای ایاس نباشد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 2 اردیبهشت 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

شاخص FCAS

تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99 
تحلیل ایاس 99.9.9

شاخص FCAS برابر با ۹۰۲ است، یعنی عملکرد ایاس ازلحاظ فاندامنتال در دسته عملکردهای عالی قرار دارد.


کلام آخر تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99

نحوه بسته شدن کندل هفتگی ایاس از اهمیت بالایی برخوردار استبه‌طورکلی ایاس ارز خوبی برای  سرمایه‌گذاری است البته اگر به‌موقع این کار را انجام دهید. به حمایت و مقاومت‌های ایاس توجه کنید تا بهترین زمان را برای سرمایه‌گذاری بیابید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ایاس EOS امروز 9 آذر 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لیننک مطلب :


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا