کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول ایاس EOS

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ایاس EOS

بهترین کیف پول ایاس EOS ، آیا می دانید برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ایاس EOS، از چه کیف پول هایی می توانید استفاده کنید؟ شاید اطلاع داشته باشید که هر کیف پول تنها از تعدادی کوین پشتیبانی می کند. برای انتخاب کیف پول ابتدا باید ببینیم که از رمز ارز انتخابی ما پشتیبانی می کند یا خیر. به همین دلیل باید با دقت کیف پولمان را انتخاب کنیم. در این مقاله ما قصد داریم تا درباره کیف پول های ارز دیجیتال ایاس با شما گفتگو کنیم. اگر قصد خرید این ارز را دارید، بهتر است ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا با تمامی کیف پول های این ارز آشنا شوید و سپس اقدام به خرید این ارز کنید تا دچار مشکل نشوید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شایان ذکر است که تیم زوم ارز تحلیل ایاس رو به صورت هفتگی برای شما آماده کرده است.اگر شما اهل ترید ارز ایاس هستید حتما تحلیل های ما رو دنبال نمایید.

مروری بر ارز دیجیتال ایاس EOS

مروری بر ارز دیجیتال ایاس
مروری بر ارز دیجیتال ایاس

در ابتدا قصد داریم تا کمی در باره ارز دیجیتال ایاس با شما گفتگو کنیم تا افرادی که درباره این رمز ارز اطلاعاتی ندارند، با آن آشنا شوند.

کوین کده

به صورت کلی می توان گفت که ایاس یک رمز ارز است که همانند دیگر ارز های دیجیتال، با هدف خاصی به وجود آمده است. هدف اصلی و مهم ارز دیجیتال ایاس ایجاد یک بلاکچین می باشد اما بلاکچینی متفاوت تر با بلاک چین های موجود. ایاس قصد دارد تا بلاک چینی را ایجاد کند که غیر متمرکز و همچنین سرعت پردازش آن بسیار بالا باشد. در اصل باید گفت که هدف ایاس ایجاد یک پلتفرم همانند یک سیستم عامل در دنیا ارز های دیجیتال می باشد که کارها به کمک آن بسیار آسان می شود.

مهم ترین مسئله ای که باید می دانستید هدف ارز دیجیتال ایاس بود که به آن اشاره نمودیم. برای اینکه بتوانید بهترین کیف پول را انتخاب کنید، باید به چند نکته دقت کنید. ما در این مقاله به تمامی این نکات اشاره می کنیم. در ادامه همراه ما باشید.


در هنگام انتخاب کیف پول، به چه نکاتی باید دقت نمود؟

در هنگام انتخاب کیف پول، به چه نکاتی باید دقت نمود؟
در هنگام انتخاب کیف پول، به چه نکاتی باید دقت نمود؟

همانطور که گفته شد، برخی از افراد بدون توجه به هیچ موردی اقدام به انتخاب کیف پول می کنند. این کار کاملا اشتباه است زیرا ممکن است کیف پول انتخابی معتبر نباشد و این موضوع باعث می شود تا ضرر های زیادی به فرد برسد. یکی از این ضرر ها را می توان از دست رفتن سرمایه عنوان کرد. پس به شما پیشنهاد می کنیم تا تمام این موارد را بخوانید و در هنگام انتخاب کیف پول به آن دقت کنید.

 1. امنیت:

زمانی که می خواهید کیف پول مورد نظر خود را  انتخاب کنید، باید در وحله اول به امنیت آن دقت کنید. کیف پول ها باید از نظر امنیت کاملا مطمئن باشند زیرا قرار است شما سرمایه تان را ذخیره کنید پس نباشد کیف پول امینت کمی داشته باشد. اگر کیف پول انتخابی شما امنیت مناسبی نداشته باشد و یا در گذشته مورد حمله کاربران قرار گرفته باشد می توان گفت که امنیت مناسبی برای ذخیره سازی رمز ارز هایتان ندارد. بهتر است در هنگام انتخاب کیف پول، در حیطه مسائل امنیتی به داشتن ویژگی هایی همچون، تایید دو مرحله، رمز عبور در چند مرحله و…. توجه کنید.

 1. امکانات:

یکی از امکاناتی که مهم است تا کیف پول شما داشته باشد، تایید دو مرحله ای است. کیف پول اگر ویژگی تایید دو مرحله ای داشته باشد و شما نیز آن را فعال کنید، تا حدودی خیالتان درامنیت راحت می شود چرا که امنیت کیف پول شما یک پله ارتقا یافته است. اگر هکران و یا سودجویان قصد حمله به شما را داشته باشند، با وجود تایید دو مرحله ای یک گام کارشان دشوار تر می شود. پس یکی از امکاناتی که باید در کیف پول به آن دقت کنید تایید دو مرحله ای می باشد. امکانات دیگری که نیاز است تا یک کیف پول خوب داشته باشد عبارت اند از: رابط کاربری زیبا و مناسب، وجود درخواست های امنیتی دیگر همانند رمز عبور، امکان مباله رمز ارز ها با وجود صرافی داخلی و…. .

 1. اعتبار:

وقتی کیف پول انتخابی شما معتبر باشد و همچنین اعتبار داشته باشد، قطعا امنیت مناسبی نیز دارد. این موضوع می تواند گزینه مناسبی برای اطمینان  پیدا کردن شما نیز بشود. پس حتما به این موضوع که آیا کیف پول انتخابی شما معتبر است یا خیر توجه کنید.

 1. کارمزد:

بهتر است کیف پول انتخابی شما کارمزد کمی داشته باشد. این موضوع می تواند بسیار به نفع شما باشد. با اینکه کارمزد ها معمولا کم هستند اما متاسفانه به دلیل بالا بودن قیمت دلار در ایران، باز هم ممکن است برای شما مبلغ زیادی باشد.

حال با بررسی و توجه به تمامی این موارد، به سراغ معرفی کیف پول های ارز دیجیتال ایاس می رویم. در ادامه همراه ما باشید.


معرفی کیف پول های ایاس EOS

معرفی کیف پول های ایاس eos
معرفی کیف پول های ایاس eos

به این موضوع دقت کنید که کیف پول های ارز دیجیتال ایاس، تنها از ایاس پشتیبانی نمی کنند و شما می توانید باقی رمز ارز ها را نیز در آن ذخیره کنید. در این قسمت از مقاله، همانطور که می دانید قصد داریم تا به شما کیف پول های ارز دیجیتال ایاس یا EOS را معرفی کنیم. کیف پول های ارز دیجیتال ایاس عبارت اند از:

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس

احتمالا تا به حال بارها درباره این کیف پول و یا حتی نام آن را شنیده باشید. کیف پول  Ledger Nano S، یک کیف پول سخت افزاری و قابل حمل است که شما می توانید از آن به صورت فیزیکی استفاده کنید. همانطور که می دانید کیف های سخت افزاری با کمک یک رابط به کامپیوتر و یا گوشی موبایل شما متصل می شود و شما از آن طریق می توانید اقدام به ذخیره سازی رمز ارز ها و یا برداشت آن ها کنید. به شما پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید سرمایه گذری بلند مدت کنید از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید. حال چه کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S و یا Ledger Nano X که در ادامه با آن آَشنا خواهید شد.

در این کیف پول یک نمایشگر بسیار کوچک جای داده شده است که در این نمایشگر می توانید اطلاعاتی همچون رمز عبور و چندین پیغام تعریف شده متفاوت مشاهده کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول Ledger Nano X ، از دیگر کیف پول های سخت افزاری می باشد که شما می توانید برای ذخیره رمز ارز هایتان از آن استفاده کنید. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X نسبت به Ledger Nano S جدید تر می باشد، به همین علت نسبت به آن بروز تر و بهتر است. صفحه نمایشی که در این کیف پول به کار رفته است بسیار پیشرفته تر از صفحه نمایش Ledger Nano S می باشد. در این کیف پول نیز می توانید رمز ارز هایتان را ذخیره کنید. این کیف پول را می توانید با کمک یک کابل به کامپیوتر خود متصل کنید و با استفاده از نرم افزار اقدام به کار کردن با این کیف پول کنید.

با استفاده از این کیف پول، شما می توانید در یک کامپیوتر اقدام به ایجاد چندین کیف پول کنید. جز اتصال با کابل، می توانید با بلوتوث نیز آن را به سیستم عامل خود متصل کنید.

 1. کیف پول Guarda

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول GUARDA

کیف پول Guarda یک کیف پول چند ارزی می باشد. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل ویندوز و همچنین موبایل و به صورت آنلاین یا تحت وب استفاده کنید.  همچنان تعداد رمز ارز های که این کیف پول از آن ها پشتیبانی می کند در حال افزایش می باشد. شما می توانید در کنار ذخیره دیگر رمز ارز ها، ارز دیجیتال ایاس را نیز در این کیف پول ذخیره کنید. این کیف پول، از رمز ارز هایی همانند: بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، مونرو و.. پشتیبانی می کند. زمانی که شما در یک دستگاه اقدام به نصب این کیف پول کنید، تمامی اطلاعات خصوصی و محرمانه اعم از کلید خصوصی و.. در دستگاه ذخیره می شود.

 1. کیف پول Infinito

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول سخت افزاری اینفینیتو

در مقاله های مختلف ما این کیف پول را معرفی کرده ایم. کیف پول Infinito از رمز ارز هایی مانند بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و ایاس پشتیبانی می کند. این رمز ارز ها تنها تعداد کمی از بین آن همه ارز هایی است که این کیف پول از آنها پشتیبانی می کند. کیف پول Infinito برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس توسعه داده شده است و شما می توانید این کیف پول را بر روی این سیستم عامل ها نصب و استفاده کنید. شما می توانید کیف پول Infinito را بر روی 12 زبان زنده دنیا ترجمه کنید. همانند دیگر کیف پول های معتبر، این کیف پول تمام اطلاعات امنیتی را بر روی سیستم عامل به صورت امن ذخیره می کند.

 1. کیف پول Atomic

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول اتمیک

کیف پول اتمیک یکی از کیف های معروف ارز دیجیتال می باشد. کیف پول اتمیک از اکثر ارز های دیجیتال موجود پشتیبانی می کند و شما می توانید اقدام به ذخیره سازی آن ها در این کیف پول کنید. شما می توانید کیف پول اتمیک را در سیستم عامل های ویندزو، مک، لینوکس و همچنین سیستم عامل های موبایلی همانند اندروید، ای او اس نصب و استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول سولانا solana

این کیف پول نیز همانند دو کیف پولی که پیش تر آن ها معرفی کردیم، کلید های خصوصی را در دستگاه کاربر به صورت آفلاین ذخیره می کند. کیف پول اتمیک دارای صرافی داخلی می باشد که شما می توانید در این کیف پول با کمک صرافی های موجود اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها کنید. اتمیک از رمز ارز های مختلف و زیادی پیشتیبانی می کند. از جمله رمز ارز هایی که می توانید در این کیف پول ذخیره کنید عبارت اند از: بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، ایاس و… .

صرافی هایی که این کیف پول از آن ها پشتیبانی می کند: Changelly و Shapeshift می باشد. شما عملیات معاوضه و یا معامله هایتان را در این صرافی ها انجام می دهید.

 1. کیف پول Free Wallet

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول فری ولت

این کیف پول، به گفته برخی از سایت ها به عنوان یکی از بهترین کیف پول های ایاس به شما می رود. پیشنهاد ما به شما این است که به این حرف ها گوش نکنید شما نسبت به در خواست های خود، کیف پول های مورد نظرتان را انتخاب کنید. متاسفانه کیف پول فری ولت محدودیت تراکنش به صورت روزانه و یا هفتگی دارد. این کیف پول می تواند به زبان های: آلمانی، چینی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی و… ترجمه شود.

خوشبختانه این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و پیشنهاد ما به شما این است که به محض ورود، تایید هویت دو عاملی را فعال کنید. جز تایید هویت دو عاملی این کیف پول دارای ویژگی چند امضایی نیز می باشد. با فعال نمودن قابلیت چند امضایی و تایید هویت دو عاملی، امنیت کیف پولتان را در حد مناسبی بالا ببرید.

 1. کیف پول Lumi

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول LUMI

در این قسمت قصد داریم تا به شما یک کیف پول چند ارزی و تازه وارد را به شما معرفی کنیم. لومی نام کیف پولی است که در این قسمت قصد معرفی آن را به شما داریم. شما می توانید این کیف پول را برای سیستم عامل موبایل خود دانلود کنید. در صورت دلخواه می توانید از نسخه وب آن استفاده کنید. این کیف پول از نسخه وب نیز پشتیبانی می کند.تقریبا می توان گفت که کار با این کیف پول راحت است و هدف کیف پول لومی نیز همین موضوع می باشد. لومی تلاش کرده است تا با راه اندازی کیف پولی راحت، کاربران مبتدی را جذب کند. خوشبختانه این کیف پول برای حریم خصوصی کاربران بسیار احترام قائل است. همین موضوع سبب می شود تا امنیت کیف پول به دست توسعه دهندگان چند برابر شود.

 1. کیف پول Im Token

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول IMTOHEN

کیف پول Im Token توانایی ذخیره رمز ارز هایی همچون: بیت کوین و اتریوم و دیگر رمز ارز ها را دارد. جز ایاس شما می توانید رمز ارز هایی که گفتیم را در این کیف پول ذخیره کنید. اطلاعات و همچنین کوین های ذخیره شده شما در کیف پول Im Token به صورت آفلاین در دستگاه خودتان ذخیره و نگهداری می شود. کیف پول Im Token دارای صرافی داخلی می باشد و شما می توانید از این طریق، در داخل کیف پول اقدام به تبادل رمز ارز ها کنید. به عنوان مثال می توانید ایاس را به بیت کوین تبدیل کنید و یا اینکه اقدام به خریدداری رمز ارز های دیگر کنید.

 1. کیف پول Edge

  کیف پول های ایاس EOS
  کیف پول اج

کیف پول موبایلی Edge را می توانید در سیستم عامل های اندروید و ای او اس نصب و استفاده کنید. خوشبختانه رابط کاربری این کیف پول ساده است و شما می توانید به سادگی هر چه تمام تر از این کیف پول بدون ایجاد هر گونه مشکلی استفاده کنید. حفاظت از حریم خصوصی در این کیف پول به صورت کامل رعایت می شود و هیچ اطلاعاتی از هیچ کاربری به سوی سازنده نمی رود. شما می توانید با خیال راحت اقدام به ذخیره رمز ارز های خود در این کیف پول کنید. جز ارز دیجیتال ایاس شما می توانید رمز ارز هایی مانند: بیت کوین ، لایت کوین، دوج کوین، اتریوم، ریپل و مونرو را ذخیره کنید.

 • کیف پول کاغذی ایاس

کیف پول ایاس
معرفی بهترین کیف پول های ایاس

برای ارزدیجیتال ایاس نیز می توان از کیف پول های کاغذی استفاده کرد.همانطور که می دانید کیف پول های کاغذی برای بیت کوین و اتریوم در دسترس هستند.اما اکنون برای ایاس هم همانند آن ها می توان از کیف پول های کاغذی بهره مند شد.کیف پول کاغذی جزو کیف پول های فیزیکی محسوب می شود .و به این صورت است که روی یک کاغذ به صورت آنلاین چاپ می شود.یعنی کلید خصوصی شما روی یک کاغذ چاپ می شود .از لحاظ امنیت بسیار خوب است البته تا زمانی که در یک محل امن نگهداری شود.وگرنه در صورت گم کردن آن به راحتی افراد می توانند به حساب دارایی شما دسترسی پیدا کنند.کیف پول های کاغذی قابل هک کردن نیستند چراکه هیچ یک از اطلاعات آن در بستر اینترنت یا روی دستگاه ها و سیستم ها نیست .و برای سرقت اطلاعات آن فقط باید به آن دسترسی فیزیکی داشت.بنابراین مانند همه کیف پول های دیگر در معرض سرقت ممکن است قرار بگیرد.پیشنهاد سایت زوم ارز به شما عزیزان این است که در صورت استفاده از کیف پول های کاغذی حتما چند نسخه کپی از آن را داشته باشید.


اینفوگرافیک کیف پول های ایاس eos

اینفوگرافیک کیف پول های ایاس eos
اینفوگرافیک کیف پول های ایاس eos

ممنون از اینکه تا پایان ” بهترین کیف پول ایاس EOS  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا