اخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزدیجیتال ERD برای آپدیت و تغییر نماد معاملاتی متوقف شد. | تبدیل erd به egold

salamcrypto

تبدیل ERD به eGLD:مبادله توکن جدید Elrond در Binance اغاز میشود.

Elrond در چند ماه گذشته در بسیاری از جنبه ها رشد داشته است.شبکه جدید Elrond  راه اندازی شده است و تعداد افراد زیادی در حال کار کردن روی این ارز هستند.الگوی اقتصادی جدید الروند ، اغاز یک دوره رشد فوق العاده است.


تبدیل ERD به eGLD

از تاریخ 3 سپتامبر ERD به eGLD تبدیل خواهد شد.از این به بعد کوین اصلی اکوسیستم الروند،eGLD خواهد بود و همه توکن های ERD  که در کیف پول افراد و صرافی ها هستند به eGLD تبدیل خواهد شد.eGLD مخفف eGOLD است و بیانگر ان چیزی است که اکوسیستم الروند قصد انجام ان رادارد.


چگونه میتوان eGLD   را معامله کرد؟

1.Binance.com:اول از همه از طریق صرافی Binance میتوانید به معامله ان بپردازید،اما توجه داشته باشید که هنوز در صرافی لیست نشده است و در تاریخ 3 سپتامبر این اتفاق خواهد افتاد و افراد میتوانند خرید و فروش این ارز را انجام دهند.

Elrond swap bridge 2 :اقدام کنید.این گزینه نیز از تاریخ 3 سپتامبر قابل دسترسی است و در اختیار عموم قرار میگیرد.


کسانی که ERD دارند چه اتفاقی برای آن میافتد؟

1.کسانی که نماینده و یا سهام دار عمده هستند:اگر از قبل ERD  را ذخیره و یا واگذار کردید،هم اکنون به eGLDتبدیل شده است.

2.کسانی که ERD را با استاندارد ERC20   و BEP2  در صرافی Binance نگه داری میکنند:اصلا نگران نباشید در تاریخ 3  سپتامبر به طور خودکار تبدیل به eGLD  خواهد شد و نیازی نیست کار خاصی انجام دهید.

3.کسانی که ERD  را با استاندارد BEP2 در Binance.org  نگه داری میکنند:باید این مبادله را خودتان انجام دهید یا قبل از 30 اگوست به Binance منتقل کنید،یا این کار را از طریق Elrond swap bridgeهر تاریخی که خواستید بعد از 3 سپتامبر انجام دهید.

4.کسانی که ERD را در هر کیف پول دیگری نگه داری میکنند:اگر این ارز را در کیف پول های تراست ولت،لجر،کریپتو دات کام،متا مسک،کیف پول اتمی و یا هر کیف پول دیگری نگه داری میکنید میتوانید به دو روش زیر معامله را انجام دهید:اول از همه اینکه قبل از 30 اگوست ERD را به حساب بایننس خود منتقل کنید و یا بعد از 3سپتامبر از طریق Elrond swap bridge اقدام کنید.

بیشتر بخوانید:  اولین صندوق ETF اتریوم جهان راه اندازی شد

توجه کنید هیچ ضرورتی برای تبدیل فوری وجود ندارد:تا یک تا دوسال اینده هرکسی قادر خواهد بود معاملات ERD ERC20  یا ERD BEP2  را به eGLD  از طریق Elrond swap bridge  انجام دهد،بنابراین فعلا فرصت دارید و اگر تبدیل نکنید،ERD  که درکیف پول خود دارید از بین نخواهد رفت.


هر ERD معادل چند eGLD است؟

طیق فرمول زیر هر 1000 توکن از ERD برابر 1eGLDخواهد بود.

1000 ERD (old) = 1 eGLD (new)در نتیجه 1 ERD = $0.025, 1 eGLD = $25.

به شدت مواظب باشید هیچ روش مبادله ای غیر از این دو روشی که در بالا ذکر شد وجود ندارد.اگر کسی درخواست کلید خصوصی شما را کرد قطعا کلاهبرداری است و از طرف اکوسیستم الروند نیست.

الروند گلد یک ارز دیجیتال قدرتمند برای پذیرفته شدن جهانی است.

تبدیل توکن به معنای زمینه سازی الروند برای رشد اقتصادی این ارز است و گامی جدید برای اهداف از پیش تعیین شده الروند است.تفاوت بین الروند و سایر اکوسیستم ها مثل تفاوت بین نمایشنامه های شکسپیر با هر داستان تصادفی است.


مهم ترین ویژگی های الروند گلد چیست؟

ارزدیجیتال ERD برای آپدیت و تغییر نماد معاملاتی متوقف شد.1.الهام گرفتن این ارز از واژه طلا به معنای سادگی و جذابیت در طراحی است.

ارزدیجیتال ERD برای آپدیت و تغییر نماد معاملاتی متوقف شد.2.عرضه الروند گلد محدود است :تنها بیست میلیون الروند گلد عرضه خواهد شداین بدین معنی است که به ازای هر فرد 0.0025 الروند گلد وجود خواهد داشت،این محدودیت عرضه،باعث تقویت معاملات و سیستم عرضه و تقاضا خواهد شد.

ارزدیجیتال ERD برای آپدیت و تغییر نماد معاملاتی متوقف شد.3.انگیزه افراد برای تایید تراکنش الروند گلد زیادخواهد شد:ابتدا الروند گلد به صورت عرضه سالانه در اختیار عموم قرار میگیرد اما پس از اینکه 20 میلیون الروند عرضه شد با کارمزدهایی که داده میشود،تایید تراکنش ها انجام میشود.

ارزدیجیتال ERD برای آپدیت و تغییر نماد معاملاتی متوقف شد.4.یکی از قدرتمند ترین ویژگی های الروند:تورم در الروند با پرداخت کارمزدها کنترل میشود.


گزیده اخبار بیشتر

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا