تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 25 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 25 مهر 99 ، اتریوم روز گذشته از ۳۸۲ دلار تا ۳۶۲ دلار ریزش داشت. اما در سطح ۳۶۲ دلار حمایت شد و قیمت کنونی این ارز ۳۶۹ دلار است. اتریوم حمایت مهمی در محدوده ۳۶۹ دلار دارد که اگر در این محدوده حمایت نشود احتمال ریزش تا ۳۵۳ دلار وجود دارد. در صورت صعود اولین مقاومتی که سر راه بیت کوین قرار دارد ۳۶۹ دلار و بعدازآن ۳۷۶ دلار است. این کاهش قیمت اتریوم تحت  تأثیر ریزش بیت کوین بود و تا زمانی که بیت کوین این روند نزولی را ادامه دهد، اتریوم نیز دچار ریزش قیمت خواهد شد. در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم شاخص SAR همچنان روندی رو به رشد را نشان می دهد اما کندل های روزانه پایین ابرکومو قرار دارند.دو خط conversion و baseline ایچیموکو در شرایط نسبتا خوبی هستند.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99 تایم فریم روزانه

میانگین متحرک ۹ روزه با برخورد به کندل ها به‌نوعی سیگنال فروش داده است. شاخص MOM بالای سطح ۰ قرار دارد و احتمال افزایش قیمت را می‌دهد. دو خط مکدی و سیگنال با توجه به زاویه‌ای که نسبت به هم دارند، احتمال درگیری آن‌ها وجود دارد که اصلاً اتفاق خوبی نیست.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 25 ابان 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته به‌طور کلی شرایط خوبی را مشاهده نمی‌کنیمدو خط مکدی و سیگنال اصلاً در وضعیت قابل قبولی نیستند. شاخص MOM از سطح ۰ در حال سقوط است که نوعی سیگنال فروش به‌حساب می‌آید. میانگین متحرک 9 روزه نیز روندی کاهشی را نشان می‌دهد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 25 مهر 99

با توجه به شرایط بیت کوین، اتریوم نیز در شرایط حساسی قرار دارد. در تایم فریم  ۴ ساعته  اصلاً در شرایط خوبی قرار نداریم. تنها چیزی که شاید کمی امیدبخش صعود باشد شاخص MOM در تایم فریم روزانه است. این روزها در بازار رمز ارزها بسیار بااحتیاط معامله کنید و روند بیت کوین را همیشه تحت نظر داشته باشید.

صرافی ایرانی کارت

 

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 25 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا