صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افت 20 درصدی اتریوم کلاسیک، در هفته‌ی پس از مرج

افت 20 درصدی اتریوم کلاسیک، در هفته‌ی پس از مرج

با وجود ادامه یافتن بازار نزولی رمز ارزها و افت بیشتر قیمت‌ها، اتریوم کلاسیک و ریون کوین، دو پناهگاه احتمالی پس از مرج اتریوم برای ماینرهای گواه کار، افت دو رقمی تجربه کرده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در هفته‌ی پس از مرج، قیمت اتریوم کلاسیک حدود 20 درصد افت را تجربه کرده است. هارد فورک گواه کار اتریوم، که اکنون از گواه سهام استفاده می‌کند، شاهد افت قیمت آن از سطح 38.93 دلاری در روز 15 سپتامبر، روز انجام مرج، به 29.39 دلار در امروز بود.

در روز مرج، هش ریت اتریوم کلاسیک به سطح 223.32 تراهش بر ثانیه رسید، در حالی که روز پیش از آن در سطح 58.12 تراهش قرار داشت. با توجه به داده‌های سایت CoinWarz، از آن زمان، این هش ریت به سطح 160.32 تراهش افت پیدا کرده است.

بقیه‌ی بلاکچین‌های گواه کار همچون ریون کوین، عملکردی مشابه اتریوم کلاسیک به نمایش گذاشته‌اند. از زمان انجام مرج در روز 15 سپتامبر و سطح قیمت 0.06 دلار، قیمت ریون کوین به سطح 0.03 دلار افت پیدا کرده است.

علی‌رغم اتریوم کلاسیک، که رشدی پایدار در هش ریت به نمایش گذاشت، هش ریت ریون کوین نمایانگر یک استخر استخراج با ثبات کمتر بود. در روز انجام مرج، هش ریت ریون کوین از سطح 9.64 تراهش به 19.57 تراهش، پیش از سقوط به 11.22 تراهش، رسید. طی هفته‌ی بعد، هش ریت ریون کوین به نوسانات خود ادامه داد و در یک زمان، پیش از سقوط مجدد به 7.34 تراهش، به اوج 23.5 تراهش دست یافت.

بیشتر بخوانید:  پادشاه بالاتر از 43 هزار دلار

با انجام مرج اتریوم و انتقال این بلاکچین پیشتاز از مکانیزم اجماع پرمصرف گواه کار، به گواه سهام با سازگاری بیشتر با محیط زیست، ماینرها جستجو برای بلاکچین‌های گواه کار سازگار با اتریوم همچون اتریوم کلاسیک، ریون کوین و اتریوم گواه کار، که اخیرا راه اندازی شده است، را جهت ادامه‌ی فعالیت‌های استخراج خود شروع کردند.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت اتریوم کلاسیک، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای اتریوم کلاسیک را مشاهده نمایید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا