صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دستیابی اتریوم کلاسیک به بیشترین قیمت در چهار ماه گذشته

دستیابی اتریوم کلاسیک به بیشترین قیمت در چهار ماه گذشته

رشد قیمت اتریوم کلاسیک، با رشد اتریوم مصادف شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، با نزدیک شدن به به‌روزرسانی مرج اتریوم در ماه آینده، ساعات پیشین امروز قیمت اتریوم کلاسیک به اوج خود در چهار ماه گذشته در سطح قیمت 42.29 دلار رسید، که 15 درصد رشد در 24 ساعت به شمار می‌رود. پس از این اوج، قیمت این کوین کمی افت کرد.

اتریوم کلاسیک، هارد فورکی از بلاکچین اتریوم که توسط ویتالیک بوترین و گاوین وود بنیان‌گذاری شده است، به شمار می‌رود. در حالی که هردو فورک اتریوم در سال 2015 راه اندازی شده‌اند، در سال 2016 پس از هک شدن پروژه‌ی دائو و ایجاد اختلاف میان جامعه‌ی اتریوم، بلاکچین اتریوم مجدد راه اندازی شد.

آن دسته از کسانی که از این راه اندازی مجدد حمایت نکردند، بلاکچین اولیه‌ی اتریوم را حفظ کردند و آن را به اتریوم کلاسیک تغییر نام دادند. برخلاف اتریوم، که محدودیتی بر تعداد کوین‌ها ندارد، اتریوم کلاسیک در سطح 210.7 میلیون کوین قفل شده است.

در حال حاضر، اتریوم کلاسیک نوزدهمین رمز ارز بزرگ بازار با ارزش کل 5.7 میلیارد دلار به شمار می‌رود.

با اینکه اتریوم کلاسیک دیگر بخشی از شبکه گسترده‌ی اتریوم به شمار نمی‌رود، این شبکه به لطف افزایش تمایل به انتقال از گواه کار به گواه سهام که اتریوم به زودی با آن مواجه خواهد شد، با افزایش فعالیت روبه‌رو شده است.

بیشتر بخوانید:  هم‌بنیان‌گذار ترا: من در حال فرار نیستم

شایان ذکر است که با نزدیک شدن به مرج، برخی از اعضای جامعه‌ی اتریوم برای باری دیگر در حال بررسی اجرای هارد فورکی دیگر از بلاکچین اتریوم، جهت حفظ مکانیزم گواه کار هستند.

منبع: Decrypt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا