اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اوج تاریخی اتریوم های قفل شده در دیفای

اوج تاریخی اتریوم های قفل شده در دیفای

به گزارش زوم ارز و پس از سقوط گسترده ارزش کل قفل شده، حالا یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز در حال ریکاوری کردن است و برخی معیار های بسیار مهم را از خود نشان داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تعداد خالص اتر های قفل شده در پروتکل های مختلف مالی غیرمتمرکز در 10 روز گذشته 12 درصد افزایش یافته و در 15 سپتامبر 2021 این شاخص به پایین ترین حد خود در دو ماه گذشته یعنی حدوداً 6.95 میلیون واحد اتریوم رسیده بود.

همانطور که توسط ربات ردیاب دنیای امور مالی غیرمتمرکز یعنی DeFi Pulse نشان داده شده است، مقدار کل  اتر های قفل شده در تمامی پروتکل ها به سطح 7.8 میلیون واحد اتریوم رسیده است.

کوین کده

پروتکل Aave Finance (AAVE)، پروتکل Compound Finance (COMP)، پروتکل Uniswap (UNI) و پروتکل Curve Finance (CRV) محبوب ترین پروتکل ها از نظر ارزش کل قفل شده هستند.

بنا به داده های پنج پروتکل پیشروی دنیای دیفای که در بالا نام آنها را ذکر کردیم مسئول  تقریباً 6.9 میلیون اتریوم یا به طور خالص 85 درصد از ارزش کل قفل شده هستند.

در 24 ساعت گذشته دو پروتکل Yearn.Finance (YFI) و Rari Capital (RGT) نیز رشد بسیار  خوبی را تجربه کرده و سودی دو رقمی ثبت کردند.

بیشتر بخوانید:  100 آدرس برتربیت کوین بیش از 11 میلیارد دلار ذخیره کردند!

در عین حال قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 نیز تقریباً همان اعداد بالا را نشان می‌دهد و  تا 25 سپتامبر 2021، 7.77 میلیون واحد اتریوم در آن سپرده گذاری و قفل شده است.

در میان افت قیمت اتریوم، این مقدار عظیم ارزشی معادل 22.7 میلیارد دلار دارد و برای مقایسه جالب است که بدانید این مقدار از ارزش کل بازار شرکت هایی مثل سوزوکی و گروه موسیقی وارنر بیشتر است.

اتریوم طی شبانه روز گذشته وضعیت خوبی نداشته و طیاین مدت کاهش قیمتی 3.1 درصدی تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 2828 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا