صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 80 درصدی اتریوم طی ماه گذشته

رشد 80 درصدی اتریوم طی ماه گذشته

امروز، اتریوم به سطح 2000 دلار رشد پیدا کرد و داده‌های اخیر نشان می‌دهند که این رشد می‌تواند ادامه یابد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده‌های ارائه شده از سوی پلتفرم Santiment، طی یک ماه گذشته، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، اتریوم، رشد قیمت چشم‌گیر 80 درصدی از خود نشان داده است. تیم آماری این پلتفرم اشاره کرد که به احتمال زیاد این رشد ادامه‌دار خواهد بود.

ساعات پیشین امروز، اتریوم سطح قیمت 2000 دلار، که آخرین بار در ماه ژوئن دیده شده بود، را پس گرفت.

خبر رشد اتریوم به بالاتر از سطح قیمت 2000 دلار، امروز توسط بلاگر و خبرنگار چینی رمز ارز، کالین وو، منتشر شد. همچنین، وی اشاره کرد که مقدار اتریوم لیکویید شده به دنبال این خبر، در مجموع به 125 میلیون دلار رسید.

با توجه به تیم آماری Santiment، پیش از این رشد طی 30 روز گذشته، این رمز ارز بیش از 80 درصد افت را تجربه کرد، در حالی که بقیه آلت کوین‌ها نیز از ماه ژوئن عملکرد مطلوبی داشتند.

این پلتفرم اشاره کرد که در این لحظه، هیجانات زیادی نسبت به اتریوم و بقیه آلت کوین‌ها وجود ندارد. Santiment باور دارد که این امر نشان می‌دهد که احتمال ادامه‌ی این رشد وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  احتمال رسیدن اتریوم به بالاترین حد قیمت خود در 2021 !

در روزهای پایانی ماه ژوئن و در ماه جولای، اتریوم تا سطح قیمت 1000 دلار نیز سقوط کرد. هرچند، حال که تاریخ کمابیش دقیق برای به‌روزرسانی مرج (انتقال کامل اتریوم به پروتکل اجماع گواه سهام) مشخص شده است، قیمت این رمز ارز به رشد خود ادامه داده است.

همانطور که هفته‌ی گذشته توسط U.today گزارش شد، انتظار می‌رود که این رویداد در روز 15 سپتامبر، مصادف با 24 شهریور، اجرا شود.

در لحظه‌ی نگارش این خبر، قیمت اتریوم با رشدی 5.4 درصدی در 24 ساعت گذشته در سطح 1994 دلار قرار دارد.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا