صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جریان خروجی شدید برای اتریوم؛ بیت کوین عکس این را تجربه کرد

جریان خروجی شدید برای اتریوم؛ بیت کوین عکس این را تجربه کرد

بر اساس سخنان لوکاس اوتومورو، رییس تحقیقات در کمپانی آماری IntoTheBlock، طی هفته‌ی جاری، اتریوم با سرعت بالا در حال ترک صرافی‌های ارز دیجیتال است، در حالی که بیت کوین در جهت تضاد حرکت می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، اوتومورو در یک تحلیل جدید اشاره کرد که طی هفته گذشته، اتریوم حدود 1 میلیارد دلار جریان خروجی خالص ثبت کرد. وی گفت که این مورد، نشان دهنده‌ی فعالیت خرید شدید است و به احتمال خرید گسترده اشاره دارد.

بر اساس پلتفرم IntoTheBlock، جریان خالص از طریق اندازه گیری جریان ورودی رمز ارزها به صرافی‌های متمرکز، منهای جریان خروجی، محاسبه می‌شود.

متقابلا، طی هفته بیت کوین جریان ورودی 132 میلیون دلاری به صرافی‌های متمرکز ثبت کرد، که نشان دهنده‌ی فشار فروش احتمالی است.

مطالعه‌ی انجام شده در سال 2021 که توسط کمپانی آماری رمز ارز Santiment منتشر شد نشان می‌دهد که معمولا ارقام بالا در جریان ورودی به صرافی‌ها، منجر به میانگین افت قیمت 5 درصدی برای ارزهای دیجیتال می‌شوند.

با توجه به اوتومورو، علی‌رغم اختلاف در میزان جریان ورودی به صرافی‌ها، هردو رمز ارز شاهد افزایش قیمت و فعالیت آن چین بودند.

همچنین، وی اشاره کرد که سرمایه گذاران میزان بالایی از بیت کوین خود را حفظ کرده‌اند؛ 60 درصد از ذخایر بیت کوین به مدت حداقل 1 سال نگهداری شده است و رقم رکورد شکن 24.3 درصد از آن‌ها به مدت بیش از چند سال هولد شده است.

بیشتر بخوانید:  شاخص ترس و طمع بیت کوین به حالت نرمال بازگشت

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با رشدی 2.7 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 24606 دلار معامله می‌شود. طی 7 روز اخیر، پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال 6 درصد رشد قیمت را تجربه کرده است.

در این لحظه، اتریوم با 5.7 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 2001 دلار قرار دارد.

منبع: The Daily Hodl


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا