اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هجوم نهنگ‌های اتریوم به ارز سروم

هجوم نهنگ‌های اتریوم به ارز سروم

به گزارش زوم ارز، بنا به WhaleStats، ثروتمندترین نهنگ‌های اتریوم در جهان در حال تمرکز بر روی یک پروژه‌ی رمز ارز دیفای هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این پلتفرم ذکر کرد که طی 7 روز اخیر، 100 نهنگ برتر اتریوم معادل بیش از 1.9 میلیون دلار سروم، توکن یوتیلیتی صرافی غیرمتمرکز برپایه‌ی سولانا، خریداری کرده‌اند.

جهت مقایسه، طی هفته‌‌ی پیش، میزان خرید SRM بین صد آدرس اتریوم برتر تنها حدود 238 هزار دلار بود.

کوین کده

در لحظه‌ی نگارش این خبر، سروم در سطح قیمت 2.49 دلار معامله می‌شود. طی هفت روز گذشته، صد و سی‌و دومین رمز ارز برتر بازار از نظر ارزش کل حدود 5.3 درصد افت داشته است.

سروم توسط صرافی FTX پشتیبانی می‌شود، و مدیرعامل این صرافی، به عنوان مشاوری برای این پروژه، فعالیت می‌کند. طی هفته‌ی اخیر، بین صد نهنگ برتر اتریوم، توکن FTT در حجم متوسط حدود 2.25 میلیون دلار خریداری شده، و در حجم متوسط حدود 1.4 میلیون دلار فروخته شده است.

همچنین WhaleStats اشاره کرد که در همین مدت زمانی، صد آدرس برتر اتریوم، متوسط حدود 679 هزار دلار معادل میم کوین محبوب شیبا اینو به فروش رساندند. این عدد، از میزان خرید متوسط حدود 582 هزار دلاری شیبا اینو فراتر می‌رود.

بیشتر بخوانید:  ممنوعیت ثبت نام کاربران چینی در صرافی هیوبی

هفته‌ی گذشته، اتریوم نیز با جریان خروجی مواجه شد. طی این مدت، صد کیف پول برتر اتریوم بیش از 7 میلیون دلار معادل این توکن را خریداری کردند، در حالی که 8.5 میلیون دلار معادل این رمز ارز را به فروش رساندند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: DailyHodl


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا