اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم 2 به سومین شبکه بزرگ سهام تبدیل می شود

salamcrypto

با ادامه تلاش اتریوم برای رسیدن به بالاترین قیمت خود (بالاتر از 1500 دلار) ، اتریوم 2 اکنون به عنوان سومین دارایی رمزنگاری شده از نظر دارایی های ذخیره شده قرار دارد.

ثبت رکورد جدید قیمت اتریوم ، سبب شد تا اتریوم 2 تا به عنوان سومین شبکه بزرگ با از نظر سرمایه های ذخیره شده شناخته شود. این در حالی است که در حال حاضر فقط 2.09٪ از منابع اتریوم در اتریوم 2 ذخیره شده است.اتریوم در تاریخ 2 فوریه ، رکورد قبلی خود (1480 دلار) را شکست ، و پس از کسب 12 درصد سود در 24 ساعته گذشته ، در حال حاضر به 1،550 دلار رسید.

اوج قیمت جدید برای اتریوم

با نزدیک به 2.5 میلیون اتریوم در حال حاضر ذخیره شده ، سرمایه انباشته اتریوم 2 برابر با 3.6 میلیارد دلار است.دستاوردهای دارایی اتریوم 2 از دارایی های سهام 3.4 میلیارد دلاری Avalanche عبور کرد.

Polkadot در حال حاضر بزرگترین دارایی رمزنگاری در این مقیاس است ، که با 60٪ از عرضه خود ، نشان دهنده 10.8 میلیارد دلار است ، و پس از آن Cardano با 71٪ از میزان عرضه خود ، نزدیک به 9.5 میلیارد دلار است.

سپرده های اتریوم 2 از زمان پیدایش زنجیره فانوس دریایی در اوایل دسامبر به رشد پیوسته خود ادامه داده اند. در ماه ژانویه ، تقریباً یک میلیون اتریوم اضافی به دلایلی ، محصور شده بود ، در حالی که تعداد کل اعتبارسنجهای اتریوم 2 با 55٪ افزایش از 49200 به 76200 افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:  نهنگ ها بیت کوین خریدند

از آغاز سال ، اتریوم ، 70 درصد بیش از بیت کوین در بازارهای ETH / BTC به دست آورده است ، در حالی که اتریوم در حال حاضر در 5 درصد بالاتر از بالاترین سطح قبلی خود ( 0.045 BTC ) از 25 ژانویه است ، که بالاترین سطح اتریوم نسبت به بیت کوین از اوت 2018 است.

رشد قیمت بیت کوین و اتریوم رشد قیمت بیت کوین و اتریوم

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا