اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم 2.0 چهارمین شبکه بزرگ

Eth2 از آغاز خود در شش هفته گذشته رتبه چهارمین شبکه بزرگ را توسط TVL گرفت.اتریوم 2 هم اکنون به عنوان چهارمین شبکه قطعی ظاهر شده با ارزش کلی قفل شده در شش هفته گذشته پس از قرار داد Eth2 قرار دارد.

سلام کریپتو

با توجه به اینکه قابلیت برداشت هنوز فعال نشده است و هیچ برآورد دقیقی برای تاریخ راه اندازی کامل آن وجود ندارد ، اتر به ارزش تقریبی 1 میلیارد دلار برای ذخیره سازی و stake کردن در نظر گرفته شده است. بر طبق داده های رمزگذاری Staking Rewards ، بیش از 1.5 میلیون اتر یا 1.35٪ از منابع Ethereum برای ذخیره سازی سرمایه گذاری شده است.

Staking reward یا جایزه های شرط بندی اتر نزدیک به 13.20 در صد ارزیابی شده، این بدین معناست یک سهام با ارزش تقریبی 645 دلار میتواند در سال بیش از 2725 دلار درآمد ایجاد کند.

Polkadot ، فرزند گاوین وود  مغز بنیانگذار Ethereum ، در حال حاضر بزرگترین شبکه stake شده توسط TVL است. از زمان راه اندازی شبکه اصلی Polkadot در ماه می ، این شبکه 67.51٪ از تولید خود را برای سهام در نظر گرفته است که تقریباً 3.4 میلیارد دلار ارزش دارد.

Cardano، رقیب شبکه بنیانگذار اتریوم، در نزدیکی رتبه دوم قرار دارد و 65.53 درصد از عرضه خود را از ژوئیه برای سهام stake TVL به ارزش 3.37 ملیارد دلار قفل کرده است .

صرافی ایرانی کارت

Tezos سهام staking را در سال 2018 راه اندازی کرد که بالاترین نرخ مشارک شبکه را در بین شبکه های staking دارد و جز 50 دارایی رمزنگاری شده با سرمایه 79.43 درصدی است.

بیشتر بخوانید:  خبر:دامیننس بیت کوین چند روز با 70 درصد فاصله دارد ⏳

ارزش بازار Tezos  در حال حاضر 1.38 میلیارد دلار است. از زمان راه اندازی شبکه اصلی  در سال گذشته ، Cosmos به عنوان یک شبکه برتر PoS با 71.77 از زمان عرضه خود برای یکstaking TVL  قفل شده که به 915.593.114 دلار می رسد، پدیدار میشود.

در حالی که هنوز توسعه دهندگان Ethereum 2.0 تاریخ دقیقی را برای زمانی که کاربران قادر به برداشتن Ether ذخیره شده خود هستند ارائه نکرده اند ، ارائه دهنده خدمات سهام Rocket Pool اخیراً تخمین زده است که این عملکرد ممکن است در سه ماهه اول سال 2021 فعال باشد.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا