اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتریوم 2.0 آماده عرضه !

راه‌اندازی اتریوم ۲ قرار است در تاریخ ۱ دسامبر ساعت ۱۲ بعدازظهر UTC انجام شود زیرا شب گذشته تعداد اتریوم موردنیاز برای قرارداد سپرده جمع‌آوری و قفل شد.

سلام کریپتو

اعتبارسنج های موردنیاز به حدنصاب رسید

پس از تردید و گمانه‌زنی‌ها در مورد اینکه آیا مقدار اتریوم موردنیاز برای راه‌اندازی مرحله اول اتریوم ۲ به‌موقع واریز می‌شود یا خیر،نهایتاً اتریوم موردنیاز جمع‌آوری شد. برای راه‌اندازی فاز صفر اتریوم ۲ باید درمجموع ۵۲۴،۸۸۸ اتر تا ۲۴ نوامبر جمع‌آوری می‌شد. تنها در چند ساعت باقی‌مانده این هدف محقق شد و حتی از مقدار موردنیاز هم پیشی گرفت. در حال حاضر با توجه صفحه راه‌اندازی اتریوم،۵۸۵٬۳۴۴ عدد اتر در این قرارداد ذخیره‌شده است. اگر کسی از الان تا زمان راه‌اندازی پروژه مایل به سپرده‌گذاری اتریوم است می‌تواند این کار را انجام دهد. ردیاب رسمی پیشرفت اتریوم برای کسانی که اتریوم خود را سپرده‌گذاری کردند پیام زیر را صادر کرد.

ما پرواز خواهیم کرد! با تشکر از توسعه‌دهندگان، محققان، مربیان و اعضای جامعه که این اتفاق را رقم زدند،۱۲ ظهر UTC، اولین روز دسامبر، منتظر ما باشید.


با استیک کردن اتریوم 2، یک قدم به آرامش نزدیک شوید

مرحله ۰ اتریوم ۲ اولین قسمت از پروژه بلاک چین اتریوم ۲ است که دارای زنجیره‌ای به نام Beacon است. انتقال مکانیزم اجماع از گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام در شبکه اصلی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت که به‌موازات شبکه فعلی بلاک چین اتریوم اجرا خواهد شد. در یک بلاکچین که با  مکانیزم اجماع گواه اثبات سهام کار می‌کند، اعتبار سنجان برای تأیید پیشنهاد‌های بلوک پاداش می‌گیرند. جوایز حاصل از اعتبارسنجی بلاک‌ها با توجه به میزان اتریوم در شبکه تعیین می‌شود، اگر اتریوم بیشتری را در شبکه  قرار داده‌اید، این نیز شانس شمارا برای انتخاب بلاک‌ها افزایش می‌دهد. پیش بینی می‌شود مقیاس‌پذیری اتریوم افزایش یابد.

بیشتر بخوانید:  بزرگترین فروش تاریخ بیت کوین

قیمت اتریوم،سقف ها را خواهد شکست

با اعلام خبر راه‌اندازی اتریوم ۲، انتظار می‌رود قیمت این ارز افزایش یابد، هم به خاطر ارتقا بلاک چین اتریوم و هم به خاطر رشد شدید قیمت بیت کوین! این اولین بار است که قیمت اتریوم طی دو سال پس از شکست سد روانی ۵۰۰ دلار در هفته گذشته، از مرز ۶۰۰ دلار عبور کرد. در توضیح این پدیده و مقایسه آن با بیت کوین، ویلیام نوبل، تحلیلگر ارشد فنی Token Metrics به Blockchain.news گفت:

صرافی ایرانی کارت

در سال ۲۰۱۷، یک رشد بی‌سابقه برای بیت کوین بعد از مراسم شکر گذاری اتفاق افتاد، امسال احتمالاً این اتفاق برای اتریوم، برادر کوچک‌تر بیت کوین خواهد افتاد!

نوبل به چگونگی افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن به بالاترین سطح خود در حوالی عید شکر گذاری اشاره کرد. از آنجا که تعطیلات، روز پنجشنبه است، قیمت اتریوم ممکن است طی چند روز آینده ممکن است حتی بیشتر هم بشود. روند صعودی اتریوم با رشد پروژه‌های DeFi همراه بود که اکثراً از شبکه اتریوم استفاده می‌کنند. پائولو آروینو، مدیر فنی Bitfinex در مصاحبه‌ای به Blockchain.news گفت:

در دوره‌های بی‌ثبات، معامله گران به سمت سیستم‌عامل‌هایی می‌روند که نوعی ساختار قوی را ارائه می‌دهد و می‌توان همیشه به آن‌ها اعتماد کرد. افزایش امروز قیمت اتریوم به نزدیک ۶۰۰ دلار نشان می‌دهد که شاهد یک سال حماسی با انفجار علاقه به DeFi هستیم.

علاوه بر این، پیش بینی راه‌اندازی اتریوم ۲ و رشد بیت کوین، باعث افزایش قیمت این ارز شده است. در حال حاضر اتریوم باقیمت ۶۱۰ دلار در حال معامله شدن است.

لینک مطلب : http://bit.do/fLkkY


گزیده اخبار

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا