اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عرضه اتریوم 2 از امروز

در فاز صفر اتریوم ۲ همه کاربران لازم نیست از مکانیزم اجماع گواه اثبات سهام استفاده کنند. شاید فکر کنید که سال ۲۰۲۰ کمی طولانی شده است، اما باید بدانید که وعده‌های عرضه اتریوم ۲ به‌اندازه یک عمر طول کشیده است! اما بالاخره امروز زنجیره‌ای که مدت‌ها در انتظار اثبات سهام بود، به‌طور جدی راه‌اندازی خواهد شد.

سلام کریپتو

پس از مشارکت دارندگان اتریوم، بیش از ۸۶۷٬۰۰۰ اتریوم تاکنون، برای راه‌اندازی زنجیره اولیه سپرده‌گذاری شداین‌یک رویداد خیلی بزرگ است، اما اگر نگران هستید که چه‌کاری باید انجام بدهید، نگران نباشید! بنیاد اتریوم در اطلاعیه‌ای گفت که لازم نیست که شما کار خاصی انجام دهیدچراکه حداقل تا به‌روزرسانی بیشتر، فاز صفر اتریوم ۲ برای کاربران، کار خاصی انجام نمی‌دهد، این شبکه مانند شبکه اصلی اتریوم نخواهد بود و قادر نیست حساب‌ها و قراردادهای هوشمند شمارا مدیریت کند. در عوض نوع مکانیزم اجماع اتریوم ۲، گواه اثبات سهام است که در آن دارندگان اتریوم  قادر خواهند بود که دارایی خود را سپرده‌گذاری کنند تا فرصتی برای دریافت پاداش بلوک داشته باشند.

گام بعدی ایجاد زنجیره‌های شارد و پیاده‌سازی شاردینگ در بلاک چین اتریوم استبه‌طور ایده آل در سال ۲۰۲۱ باید تعداد تراکنش‌ها در ثانیه افزایش یابد، چراکه با مکانیزم اجماع گواه اثبات کار، همیشه ازدحام شبکه مشکل‌ساز می‌شد. در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ باید فاز ۱٫۵ عرضه شود، در آن مرحله اتریوم ۱ و اتریوم ۲ باهم ادغام‌شده و بلاک چین جدید به‌طور گسترده قابل‌استفاده خواهد شد. افرادی که در اتریوم ۲ سپرده‌گذاری کردند  نه‌تنها می‌توانند در این شبکه نوپا مشارکت کنند، بلکه با آزمایش هر یک از به‌روز رسانی‌ها قبل از اینکه عرضه شود، عیب‌ها را پیداکرده و به ازای آن پاداش دریافت کنندهرکسی که اتریوم خود را سپرده‌گذاری کرده است، باید صبر کند چراکه اتریوم او مدت‌ها باید روی آن شبکه قفل باشد. اما اگر در صرافی‌ها اتریوم داشته باشید، چه اتفاقی می‌افتد؟ چندین صرافی برجسته ازجمله Coinbase و Huobi اخیراً پشتیبانی خود را از فاز صفر اتریوم ۲ اعلام کردند.

Surojit Chatterjee یکی از افراد مستقر در صرافی سانفرانسیسکو در ۳۰ نوامبر اظهار داشت که مشتریان Coinbase می‌توانند اتریوم را در حساب‌های خود در این صرافی به اتریوم ۲ تبدیل کنند و پاداش‌های زیادی کسب کنند.Coinbase قصد دارد این ویژگی را در سال ۲۰۲۱ ارائه دهد.


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت
بیشتر بخوانید:  دادگاه اجازه ی دسترسی به مدارک سازمان بورس را به ریپل نداد

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا