اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نقطه عطف تاریخی قرارداد های اتریوم 2.0

طی قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0، اعتبارسنجان آینده اتریوم 2.0 باید حداقل 32 واحد اتر را در این قرارداد سپرده گذاری کنند تا یک صندلی برای خود در الگوریتم PoS اتر ذخیره کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به نمودار های منتشر شده از سوی گلس نود، که جزو معتبرترین شرکت های تجزیه و تحلیل داده های بلاکچینی است امروز 31 می 2021 ارزش قرارداد سپرده گذاری اتریوم 2.0 از اوج قیمت قبلی خود عبور و رکورد جدیدی را ثبت کرد.

نقطه عطف تاریخی قرارداد های اتریوم 2.0
نقطه عطف تاریخی قرارداد های اتریوم 2.0

در زمان نگارش این خبر بیش از 5 میلیون واحد اتر در این قرارداد سپرده گذاری شده اند و با توجه به قیمت فعلی اتر یعنی 2711 دلار، بیش از 13.1 میلیارد دلار سرمایه در این قرارداد قفل شده است.

کوین کده

بنا به سرویس خودکار ETH2Validators بیش از 161 هزار شرکت کننده در روز جمعه در این سرویس ثبت نام کردند و تقریباً 95 درصد از آنها جزو تریدر های فعال بازار ارز های دیجیتال هستند.

بنا به اطلاعات صفحه اتریوم 2.0 در مرورگر  Etherscanهر 7 الی 8 دقیقه یک اعتبار سنج جدید به این قرارداد اضافه می‌شود.
تاکنون تقریباً 4.5 درصد از کل اتر های موجود در این قرارداد سپرده گذاری شده اند.

در روز های پایانی ماه می 2021 روند سپرده گذاری در اتریوم 2.0 افزایش چشمگیری پیدا کرده است که مهم ترین دلیل آن به شرح زیر است:
بخاطر کاهش 50 درصدی قیمت اتر بسیاری از دارندگان کوچک تصمیم گرفتند از این فرصت استفاده کنند و با مبلغ ارزانتری به این قرارداد بپیوندد.

بیشتر بخوانید:  اوج قیمت جدید AXS

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز این قرارداد ارزش سرمایه گذاری 32 واحد اتر معادل حدوداً 86 هزار دلار در زمان نگارش این خبر را دارد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا