اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حجم قرارداد های اتریوم2.0 به اوج خود رسید

حجم قرارداد های اتریوم2.0 به اوج خود رسید

به گزارش زوم ارز و با توجه به سرویس تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای یعنی گلس نود، ارزش کل سپرده گذاری شده در قرارداد اتریوم 2.0 به اوج جدید خود یعنی 8.8 میلیون واحد اتریوم رسیده و کارشناسان پیش بینی می‌کنند که این رقم افزایش بیشتری را نیز شاهد باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که نمودار نشان می‌دهد، ارزش دارایی های سرمایه گذاری شده در این قرارداد سپرده گذاری به تدریج افزایش می‌یابد و بطور کلی، معامله گران می‌توانند همبستگی بین ارزش وجوه سرمایه گذاری شده در قرارداد و قیمت اتریوم را مشاهده کنند.

اتریوم 2.0 نسخه بعدی شبکه شناخته شده اتریوم است و به روزرسانی سیستم بخش مهمی از آینده کل اکوسیستم بلاکچین است و هدف اصلی به روزرسانی، تغییر پروتکل اعتبارسنجی گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام است و به جای اینکه ماینرها تراکنش ها را تأیید کنند، همان نقش به اعتبارسنج ها سپرده می‌شود تا تراکنش ها را وارد بلاک کنند.

کوین کده

پاداشی که قبلاً از سوی ماینرها دریافت می‌شد، اکنون به اعتبارسنجان اتریوم خواهد رسید و تغییر در سیستم با کاهش انرژی مورد نیاز برای ایجاد کوین جدید، منجر به این می‌شود که این شبکه بیشتر دوست دار محیط زیست باشد.

بیشتر بخوانید:  شرکت بزرگ بازی سازی Nixon خود را برای خرید Bithumb آماده می کند

همانطور که قبلاً ذکر شد، افزایش تعداد صندوق های سرمایه گذاری در این قرارداد، با عملکرد اتریوم در بازار مرتبط است و بنابراین، هر زمان که دارایی وارد مرحله اصلاح شود ممکن است همچنان شاهد یک دوره شتاب گیری کوچک باشیم.

افزایش نرخ سرمایه گذاری در طول اصلاح دارایی پایه ممکن است با اراده سرمایه گذاران برای حفظ وجوه و خنثی کردن ضرر و زیان از طریق کسب سود (سهم) مرتفع شود.

آیا شما همراهان زوم ارز تجربه سرمایه گذاری در قرارداد اتریوم 2.0 را دارید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا