تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99 ، ارز محبوب اتریوم روز گذشته ابتدا تا محدوده 1247 دلار ریزش قیمت داشت ، در این محدوده تا حدودی حمایت شد و تا سطح 1377 دلار رشد داشت ، نهایتا موفق به شکست مقاومت 1390 دلار نشد و با فشار فروش شدیدی روبه رو شد و در این لحظه با قیمت 1292 دلار در حال معامله شدن است . سطح 1275 دلار و 1250 دلار یه ناحیه حمایتی به شدت مهم در اتریوم است که اگر از دست برود احتمال ریزش قیمت تا 1215 دلار وجود دارد . در صورت رشد قیمت ، سطح 1345 تا 1360 دلار یک ناحیه مقاومتی قدرتمند را تشکیل داده که اگر به صورت کامل شکسته شود احتمال رشد قیمت تا 1390 دلار وجود دارد . با توجه به اینکه دید کلی بازار نسبت به اتریوم مثبت است و علی رغم ریزش های اخیر ، همچنان در کانال صعودی قرار دارد ، می توان به ادامه روند صعودی اتریوم در بلندمدت امیدوار بود . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 8 بهمن 99

تایم فریم روزانه

درباره خط conversion ایچیموکو ، نمی توان نظر قطعی داد ، باید منتظر باشیم و ببینیم که کندل روزانه نسبت به این خط به چه شکل بسته خواهد شد

تحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.8

همان طور که در نمودار بالا مشخص است ، اتریوم همچنان در یک کانال صعودی قرار دارد ، یک روند صعودی نیز در نمودار بالا مشخص است که اگر به سمت پایین شکسته شود ، نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود . شاخص RSI فعلا شرایط خوبی دارد اما اگر سطح 50 را به سمت پایین بشکند کمی خطرناک خواهد بود .

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 16 آذر 99 | تحلیل تکنیکال TERON

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99
تحلیل اتریوم 99.11.8

شاخص RSI به نوعی سیگنال فروش داده  است ، برای تصمیم نهایی باید منتظر خط روند صعودی بمانیم .اگر شکسته شود ، می تواند در کوتاه مدت باعث ریزش اتریوم تا سطوح حمایتی بشود .


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99

اتریوم همچنان در کانال صعودی قرار  دارد ، بنابراین ممکن است که در کوتاه مدت ریزش داشته باشد اما تا زمانی که در این کانال قرار دارد در بلندمدت صعودی خواهد بود . اولین سطح مقاومتی 1300 و بعد 1345 دلار خواهد بود . سط ح 1274 دلار نیز یک ناحیه حمایتی به شدت مهم است .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 8 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fM3zH


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا