تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 9 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 9 بهمن 99 ، روز گذشته با ریزش قیمت بیت کوین ، اتریوم هم ریزش قیمت شدیدی را تا محدوده 1207  دلار ریزش قیمت داشت اما حمایت شد و در این لحظه با قیمت 1281 دلار در حال معامله شدن است ، اگر اتریوم همچنان بالای مقاومت 1275 دلار باقی بماند ، احتمال اینکه بتواند دوباره تا 1350 دلار رشد کند وجود دارد ، اما به هر حال سطح 1300 دلار نیز در نوع خود می تواند  یک مقاومت باشد که شکست آن به حجم معاملات بالایی نیاز داشته باشد  . پس سطوح مقاومتی اتریوم 1275 ، 1300 . 1350 دلار است . در صورت ادامه ریزش قیمت اتریوم ،اگر سطح 1275 دلار از دست برود ، سطح پشتیبانی بعدی در 1215 دلار خواهد بود . در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 8 بهمن 99

تایم فریم روزانه

خط conversion ایچیموکو درگیز کندل های روزانه شده و شرایط را کمی خطرناک کرده است ، اما نمی توان نظر قطعی داد و باید ببینیم کندل روزانه نسبت به این خط به چه شکل بسته خواهد شد .

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 9 بهمن 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 9 بهمن 99 تایم فریم روزانه

اتروم همچنان در کانال صعودی خود قرار دارد ، اگر کندل روزانه امروز کاملا پایین خط روند صعودی بسته شود ، نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود . شاخص RSI شرایط نسبتا خوبی دارد و هنوز سیگنال فروش نداده است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل ایاس EOS در تایم فریم هفتگی _ امروز 11 آبان ماه 1399

تایم فریم 4 ساعت

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 9 بهمن 99 تایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 9 بهمن 99 تایم فریم 4 ساعته

شاخص RSI بیشتر بازاری خنثی را نشان می دهد ، احتمال اینکه اتریوم به نوسانات خود در محدوده 1215 تا 1275 دلار ادامه دهد وجود دارد ، تنها در صورتی اتریوم دوباره رشد خواهد کر که حجم معاملات کافی برای شکست مقاومت 2175 دلار به صوت کامل ، تامین شود .


کلام آخرتحلیل اتریوم امروز 9 بهمن 99

ادامه حرکت اتریوم بسیار به نوع رفتار بیت کوین بستگی دارد ، به هر حال سطح 1275  دلار سطح به شدت مهمی است و اگر کندل روزانه بالای این سطح بسته شود ، می تواند نشانه خوبی برای این ارز باشد . علی رغم ریزش قیمت دیروز ، اتریوم همچنان در کانال صعودی قرار دارد .

 

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 9 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


 

بیشتر بخوانید:

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا