صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 1 مهر 1400

تحلیل تکنیکال اتریوم eth در تاریخ 01 مهر 1400

تحلیل اتریوم امروز 01 مهر 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم. اتریوم در زمان نگارش این مقاله در قیمت 3116 دلار در حالا معامله شدن می باشد.

سلام کریپتو

تحلیل اتریوم امروز 1 مهر 1400

ارز اتریوم بعد از اینکه در قیمت 2650 دلار متوقف شد، حرکتی اصلاحی از موج نزولی خود را آغاز کرد. و هم اکنون در قیمت 3100 دلار معامله می شود. در الگوی سروشانه خط گردن به عنوان مقاومت عمل می کند که به صورت داینامیک می باشد و محدوده مقاومتی را برای ادامه حرکت صعودی بالاتر برده است اکنون مقاومت اتریوم محدوده 3100 تا 3150 دلار می باشد.

انتظار می رود با توجه به کندل پر قدرت روز گذشته الگوی ابر پوشا تشکیل داده باشد و مقاومت پیش رو شکسته شود. به هز حال شرایط بازار هنوز در وضعیتی نیست که معامله گران بتوانند با ریسک کم معامله انجام دهند. تا زمانی که محدوده ی مقاومتی شکسته نشود، اهداف همچنان 2700 و 2350 الی 2400 می باشد.

تحلیل تکنیکال اتریوم دربازه زمانی 4 ساعته:

تحلیل تکنیکال اتریوم دربازه زمانی 4 ساعته:
تحلیل تکنیکال اتریوم دربازه زمانی 4 ساعته:

تحلیل دامیننس اتریوم

دیروز اتریوم مقداری از سهم از دست رفته خود از بازار را جبران کرد و دامیننس در حال حاضر روی عدد 18.32 قرار گرفته است. پایین ترین عدد دامیننس 17.71 ثبت شده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه سه ارز بازار

دامیننس تتر

دامیننس تتر هم اکنون روی عدد 3.44 قرار گرفته است. و در یک کانال صعودی قرار گرفته و مقاومت محدوده 3.5 تا 3.6 درصدی را در پیش رو دارد.  اگر این کانال حفظ شود و مقاومت شکسته شود، بازار ریزش های بیشتری را به خود می بیند.

صرافی کوینکده

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید :

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا