تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 07 شهریور 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 07 شهریور 1400، همراهان همیشگی زوم ارز سلام، با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما  هستیم

سلام کریپتو

تحلیل اتریوم امروز 07 شهریور 1400

بازه زمانی 4 ساعت:

تحلیل اتریوم امروز 07 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت
تحلیل اتریوم امروز 07 شهریور 1400 بازه زمانی 4 ساعت

اتریوم در زمان نگارش تحلیل روزانه در قیمت 3،208 در حال معامله شدن می باشد. با توجه به اینکه اتریوم به راحتی در نقطه حمایتی 3،050 حمایت شد و در طی یک هفته اخیر در همین رنج قیمتی در نوسان هست اتریوم همچنان مقاومت قیمتی 3،326 دلار را در پیش روی خود دارد که هنوز موفق به گذر از این خط مقاومتی نشده است. در صورت گذر از این مقاومت، مقاومت بعدی 3،368 دلار را پیش رو خواهد داشت.

تریدر های بازار باید حواسشون به اندیکاتور RSI در تایم فریم 4 ساعته باشه و فرصت بدهید تا ترید به قسمت دارای امنیت برگردد چون برخورد RSI به خط پنجاه اتفاق افتاده و تغییر جهت داده ولی هنوز کامل به قسمت امن تریدرها برنگشته و باید صبر کرد و ناظر بازار بود.

در ضمن در صورتی که اتریوم موفق به تثبیت قیمت در شرایط کنونی نشود محدوده 3،193 دلار و 3،050  دلار همچنان بعنوان پیشتیبانی مهم خواهد بود.

تغییرات ماهانه ی قیمت اتریوم
تغییرات ماهانه ی قیمت اتریوم

دامیننس اتریوم

در ارتباط با دامیننس اتریوم هم باید خدمتتان عرض کنم که در این لحظه دامیننس اتریوم 18.11 میباشد که نسبت به پایان روز گذشته کاهش داشته است اما در کل دامیننس اتریوم  در حالت رنج و خط حمایتی18.05 قرار گرفته است.

صرافی ایرانی کارت

حجم معاملات و شاخص کل بازار

در ضمن حجم معاملات و شاخص کل بازار رمز ارزها نسبت به دیروز کاهش داشته و فروش در تایم فریم روزانه نسبت به دیروز کمتر شده است همچنین رویکرد مردم نسبت به رمز ارزها نسبت به دیروز افت پیدا کرده است که این شاخص امکان رشد جهت امروز را پایین آورده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 26 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا