تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99 ،  قیمت اتریوم در حال حاضر 243 دلار می باشد .اتریوم همگام با افزایش قیمت بیت کوین افزایش قیمت داشته است و روند آن بسیار شبیه بیت کوین می باشد .اتریوم روز گذشته بر اساس سایت coinmarketcap یک افزایش قیمت 2.87% داشته است.اتریوم از مقاومت 239 دلار به صورت کامل عبور کرد و اکنون فاصله کمی تا مقاومت 249 دلار دارد. چنانچه از این سطح مقاومت هم عبور کند اولین تارگت قیمتی برای آن احتمالا حدود 253 تا 255 دلار خواهد بود. شاخص میانگین متحرک 33 روزه اتریوم نشان دهنده صعود قیمت اتریوم است .با اندیکاتورها بررسی می کنیم:

با توجه به تضویر بالا خطوط ichimocu صعود قیمت اتریوم را نشان داده اند و همچنین  قرار گرفتن ابر کومو زیر نمودار  رسیدن اتریوم به یک وضعیت پایدار را نشان داده است. اندیکاتور Sar زیر نمودار قیمتی قرار گرفته است اما توجه کنید در حال نزدیک شدن به نمودار می باشد که این موضوع هشدار امکان تغییر بازار را می دهد .


اندیکاتور rsi در نزدیکی سطح میانی به حرکت خود ادامه می دهد و بازار متعادل را گزارش می کند .اندیکاتور cci با رسیدن به سطح 100 خبر از شرایط مناسب خریدو فروش می دهد.و اندیکاتور adx نیز در تایم فریم روزانه نشان از صعود اندک اتریوم دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 22 تیر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin در تایم فریم روزانه

تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99


در تایم فریم 4 ساعته نیز rsi شرایط خوبی برای ترید نشان می دهد .اما اندیکاتور cci با یک مقاومت روبروست که در صورت شکست آن احتمال ریزش قیمت را می رساند.اندیکاتور macd اما در تایم فریم 4 ساعته سیگنال خرید اعلام می کند.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99

شرایط اتریوم با افزایش قیمت بیت کوین به سمت صعودی تغییر یافته است .بازار مناسبی برای خرید و فروش تشکیل داده است .اما پیشنهاد می کنیم برای ریسک کمتر در تایم فریم های کوتاه بازار را زیر نظر بگیرید تا از تغییرات اتفاقی متضرر نشوید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 1 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا