تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 10 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 10 مهر 99 ، روز گذشته اتریوم بین دو سطح 352 و 361 دلار نوسان کرد و قیمت کنونی این ارز 362 دلار است.اگر قیمت بالای سطح 353 دلار تثبیت شود،تارگت بعدی 369 دلار خواهد بود.در صورت ریزش اولین جایی که حمایت می شود سطح 353 دلار است.اگر باز هم ریزش داشته باشد در سطح 345 دلار حمایت خواهد شد.اینکه به قطع بتوانیم بگوییم که اتریوم حرکت صعودی را اغاز کرده است یا خیر به این بستگی دارد که قیمت بالای سطح 353 دلار تثبیت شود.در ادامه نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم های مختلف با اندیکاتورها بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم 10 مهر 99

تایم فریم روزانه

دو خط baseline و conversion ایچیموکو هنوز در شرایط خوبی نیستند.اما conversion با برخورد به کندل های روزانه به نحوی سیگنال خرید داده است.کندل های روزانه نیز هنوز درگیر ابرکومو هستند.

تحلیل تکنیکال اتریوم 10 مهر 99 تایم فریم روزانه
تحلیل تکنیکال اتریوم 10 مهر 99 تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه شاخص SAR هنوز نشان دهنده یک روند منفی است.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط نسبتا خوبی هستند.شاخص MOM از سطح 0 به سمت بالا حرکت کرده که نشانه بسیار خوبی است.


تایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال اتریوم 10 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته
تحلیل تکنیکال اتریوم 10 مهر 99 تایم فریم 4 ساعته

در تایم فریم 4 ساعته کندل ها بالای ابرکومو قرار دارند.دو خط مکدی و سیگنال کمی از هم فاصله گرفته اند اما هنو به طور قطع سیگنال خرید نداده اند.شاخص MOM نیز هنوز روی سطح 0 قرار دارد و وضعیتی خنثی را نشان میدهد.دو خط conversion و baseline ایچیموکو نیز با یکدیگر درگیر شده اند.

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 1 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Teron

نتیجه کلی تحلیل اتریوم امروز 10 مهر

اگر اتریوم بتواند بالای سطح 353 دلارتثبیت شود،خیلی نشانه خوبی است.شاخص MOM نیز در تایم فریم روزانه سیگنال خرید داده است.همه چیز به میزان تقاضا در ناحیه 369 دلار بستگی دارد،اگر تقاضا همچنان زیاد باشد میتوان گفت اتریوم حرکت صعودی خود را اغاز کرده است.

صرافی ایرانی کارت

  1. این تحلیل صرفا نظر شخصی است و تیم زوم ارز هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 10 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید :

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا