تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99 ، به دنبال رشد بیت کوین، اتریوم نیز تا محدوده ۵۹۵ دلار رشد داشت، اما در این محدوده ریزش داشت و هم‌اکنون باقیمت ۵۸۲ دلار در حال معامله شدن است، اتریوم موفق شد سطح کلیدی ۵۵۰ دلار را با تمام قدرت شکست دهد هم‌اکنون درگیر سطح ۵۸۰ دلار است، اگر از این ناحیه هم عبور کند، تارگت بعدی ۵۹۵  بعد ۶۲۰ دلار خواهد بود. در صورت ریزش قیمت اتریوم، اولین حمایت ۵۷۵ دلار و بعد ۵۵۵ دلار است. رشد اتریوم در صورتی اتفاق می‌افتد که بیت کوین ریزش نداشته باشد. در صورت ریزش قیمت بیت کوین، قطعاً اتریوم نیز دچار کاهش قیمت خواهد شد. با توجه به عرضه اتریوم ۲، بازهم می‌توان انتظار رشد اتریوم را داشت. در ادامه این مقاله نمودار شمعی اتریوم را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال اتریوم امروز 10 آذر 99

تایم فریم روزانه

در این تایم فریم خط conversion با قرار گرفتن در پایین کندل ها به نوعی سیگنال خرید داده است .

تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.10

میانگین متحرک ۹، در این تایم فریم، سیگنال خرید داده است، شاخص RSI تا نزدیکی سطح ۷۰ رشد داشته  است و فعلاً وضعیت مساعدی دارد. اگر کندل روزانه بالای مقاومت ۵۸۰ دلار بسته شود، قیمت تثبیت‌شده و صعودهای بعدی را قوت می‌بخشد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99
تحلیل اتریوم 99.9.10

کندل ها همچنان بالای خط روند صعودی هستند، شاخص RSI با برخورد به سطح ۷۰ کمی کاهش داشته است، اما هنوز شرایط خوبی دارد، میانگین متحرک ۹ نیز با فاصله از کندل ها درحرکت است.


کلام آخر تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99

اگر بیت کوین ریزش نداشته باشد، اتریوم راه سختی برای صعود ندارد، مهم‌ترین سطحی که باید برای صعودهای بعدی آن را شکست دهد، ۵۸۰ دلار است. در صورت ریزش قیمت اولین حمایت ۵۷۶ دلار و بعدازآن ۵۵۵ دلار خواهد بود. با توجه به عرضه اتریوم ۲، احتمال ادامه حرکت صعودی در اتریوم قوت گرفته است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل اتریوم امروز 10 آذر 99 ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 30-01-99

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fLuih


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا