تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل اتریوم امروز 11 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

salamcrypto

تحلیل اتریوم امروز 11 مرداد 99 ، قیمت اتریوم در حال حاضر 355 دلار است.اتریوم طی 24 ساعت گذشته یک افزایش قیمت 6.94% داشته است.شاخص میانگین متحرک اتریوم نشان می دهد که این ارز هنوز به روند مثبت و صعودی خود ادامه می دهد.اتریوم همگام با صعود بیت کوین افزایش قیمت را شروع کرده است. اتریوم دقیقا روی یک مقاومت قرار گرفته است و اگر بتواند به طور کامل از این مقاومت عبور کند افزایش قیمت تا حدود 360 دلار محتمل خواهد بود.چنانچه از روند صعودی خارج شود احتمالا تا حدود 320 دلار کاهش قیمت داشته باشد.با اندیکاتورها ادامه روند را بررسی می کنیم:

خطوط ichimocu و فاصله ابر کومو تا نمودار قیمتی نشان می دهد ارزدیجیتال اتریوم به رشد قیمتی خود ادامه می دهد.اندیکاتور sar نیز در تایید آن افزایش قیمت اتریوم را پیش بینی کرده است.


با توجه به تصویر زیر اندیکاتور rsi مطابق چندروز اخیر در شرایط مطلوب قرار گرفته و نشان می دهد می توان در بازار حال حاضر اتریوم ترید امن انجام داد. اندیکاتور macd نیز در تایم فریم روزانه سیگنال خرید اعلام کرده است.و اندیکاتور cci در کمی بالاتر سطح 100 به روند حرکتی خود ادامه می دهد تا نشان دهد می توان به بازار اتریوم وارد شد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 12 مهر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل اتریوم امروز 11 مرداد 99

نتیجه تحلیل اتریوم امروز 11 مرداد 99

بازار اتریوم بازار مثبت و صعودی است .پیش بینی سایت زوم ارز این است که اتریوم به این روند صعودی ادامه خواهد داد.ممکن است اصلاح قیمت اندک را تجربه کند اما به طور کلی روند آن مثبت و رو به صعود بیشتر است و پایداری روند افزایشی آن در تایم فریم روزانه مسلم شده است.

صرافی ایرانی کارت


ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل اتریوم امروز 11 مرداد 99 ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

انیس مسکینی

مهندسی صنایع فارغ التحصیل از دانشگاه فنی اهواز علاقمند به بازارهای مالی ومباحث IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا